Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki ma már boldognak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ma már boldognak lenni egy házasságban?

Figyelt kérdés
A barátnőim folyton pasikat nézegetnek, olyanokat, akik filmekben szerepelnek, meg modelleket a neten. Mindig mondják, hogy "hú, de meggyűrnék velük a lepedőt" meg ilyenek, és azt mondják, hogy biztos én is így vagyok ezzel, csak álszent vagyok. Volt, hogy mondtam, hogy hagyjanak már, nem érdekelnek ezek a műanyag próbababák, nekem van férjem, aki jó pasi, és szeretem. Ők meg hangosan kinevettek, és azóta is néha összesúgnak mögöttem. Miért van ez? Mi a baj azzal, ha valaki szereti a párját?
2014. ápr. 9. 15:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

"Kedves előtte válaszoló a volt feleségem randit is leszervezett egy magyar színésszel, az is normális?"


Nem érted. A lényeg pont, hogy teljességgel ELÉRHETETLEN legyen az ábránd "főszereplője". A feleségednél ez nem teljesült. Ilyen esetben semmivel sem jobb annál, mintha a szomszédot szemelte volna ki.


De amit én említettem: nem fogok 8000 km-t megtenni csak azért, hogy találkozzak valakivel, mert 1) nem a színész érdekel, csak az XY szerepben a ZS filmben tetszett meg a karaktere; 2) és még ha véletlenül összefutnék is vele, akkor se feküdnék alá.

2014. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak irigyek rád és titkon Ők is egy olyan kapcsolatra vágynak ami nektek van. Sok boldogságot! :)

Ezt onnan gondolom,hogy nekem is voltak "barátnőim", akik szintén így álltak a témához, mint a barátnőid anno.

Most meg az egyiknek megkérték a kezét és babát vár. Szóval Ők is már nagyon is vágytak egy komoly kapcsolatra, csak nekik később jött, mint nekem.

2014. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Értem én, igazatok van, de ezeknek a nőknek egytől egyik van párja/férje. Ilyen hozzáállással mit várnak? Persze, az egyik barátnőm totál kiakadt, amikor a férje telefonján pucér modellek képeit találta...
2014. ápr. 9. 16:17
 14/27 anonim ***** válasza:
38%

Először is: ezek nem barátnők. Nevezd őket bárminek de az igaz barátnő veled örül a boldogságodnak.


Másrészt: Akik ennyire a fellegekben járnak azoknak nagyon fájdalmas és nehéz a valóság.


Amikor már nem találnak maguknak egy szuper pasit és elment mellettük az idő annyit válogattak na akkor lesznek csak sz..ban.


Vagy repülnek egyik felszínes fazonról a másikra de nincs egy normális kapcsolatuk.


Lefogadom, hogy a "barátnőid" nagy része bőszen szidja a férfi nemet és gőzerővel panaszkodnak, hogy nem találni egy normális pasit.


Ezek a csajok felszínesek és nem volt még részük igaz érzelmi értékekben ezért ilyenek.

Én a helyedben ritkítanám a kapcsolatot velük majd szépen leépíteném őket.

Keresnék normális társaságot.

2014. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Savanyú a szőlő. :)

Az ember filmsztárokba meg modellekbe 12-15 évesen szerelmes. Utána illik kinőni belőle.

2014. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Nincs azzal semmi baj :)

A kis barátnőid fejével meg annál több van. Ők csak álmodozzanak tovább olyanokról, akiket még csak látni sem fognak a valóságban, de neked ott a férjed, akivel ott vagytok egymásnak, mindig.


Ne hallgass a butákra!

2014. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
12%
köszönjük, hogy megosztottad velünk, hogy a házasság tökéletes, másoké meg sz.r.
2014. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Rólam is mondták már, a hátam mögött, hogy álomvilágban élek, és ez nem normális felnőtt kapcsolat és nem lesz jó vége( mert szeretjük egymást és nem veszekedünk soha). Ők már tudják milyen egy igazi felnőtt kapcsolat, ahol szembe kell nézni a problémákkal...:) Azóta eltelt 6 év, mi házasok, ugyanolyan boldogan, szerelmesen és békésen, ők meg már nem tudom hanyadik kapcsolatukat tették tönkre:)
2014. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
hm...egy szóval sem mondtam, hogy az én házasságomban nincsenek problémák, és hogy másoké szar...olvass...
2014. ápr. 9. 17:21
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak az esküvő előtt állunk, de már nagyon sok okos tanácsot kaptunk. Hogy sok mindenkit ki kellene még próbálnunk, hogy úgyis megcsaljuk majd egymást, de azt majd mindig titokban tegyük, valamint, hogy felesleges stressz az egész esküvő.

Az emberek mindig olyan kedvesek.

2014. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!