Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek toleralhato ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek toleralhato ez egy hazassagban, kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha az 54 eves ferfi,aki most fedezte fel az internetet,kulonbozo szexoldalakon magukat mutogato csajoknak olyanokat irkal,hogy: -puszi a puncidra, kinyalnalak, leszopnal-e stb. A szexualis eletere nem panaszkodhat,sot,o nem birna tobbet,mert gerincserv es lumbago miatt nem is jo neki akarmilyen pozitura :D. Talizni nem tudna ugy senkivel hogy le ne bukna. Kocsija nincs,es egyedul amugy se megy sehova. Plane otthon dolgoznak egyutt a parjaval,gazdalkodnak,szoval meg melozni se jar el. Ez csak az ujdonsag varazsa es majd megunja,csak ki kell varni? Vagy tegye szova a parja,hogy tudja,hogy irkal-van ra bizonyitek,mivel meg nem ismeri az internetet,nevetsegesen luzer modon arulta el magat. De akkor nyilvan igerget hogy soha tobbe,aztan titokban megis folytatja. Ez a virtualis dolog meg nem megcsalas,valook,vagy az? Esetleg a no is keressen ilyen pasikat es mindketten szorakozzanak? Ki mit tenne?
2014. márc. 5. 11:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

Én szólnék,hogy ez undoritó.

Inkább megmutatnám neki a redtube-ot,nézegesse azt,ha már rákapott a netre

2014. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell vele foglalkozni, ezt az anonimitás hiedelmében teszi. Inkább óvatosan fel kellene világsítani, hogy vannak módszerek, amelyekkel ki lehet törölni a számítógépből az előzményeket, hogy más, aki ugyanazt a számítógépet használja ne találhassa meg a kompromittáló oldalakat, leveleket stb.
2014. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Engem iszonyúan zavarna és biztos szóvá tenném. Szerintem nem elfogadható. Kíváncsi vagyok neki hogy tetszene, ha a felesége csinálná...
2014. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha a felesége lennék, szerintem én is szólnék, hogy gusztustalan és gyerekes amit csinál. Féltékeny nem lennék,minek.

Viszont ha ennyire nem ért hozzá, azért a biztonságos netezésről elbeszélgetnék vele. És remélem van tűzfal/víruskereső program a gépen.


UI. ha a feleséget nagyon zavarja, bizonyos tartalmú oldalakat egyszerűen letilthat, és akkor a kedves férje biztos hogy megnyitni sem tudja őket. Pl. a férjem már mondta, hogy le fogja tiltani a GYK-t:) Lehet, hogy jól tenné:)))

2014. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem hagynám szó nélkül, azon felül, hogy még ki is figuráznám:D


Ne is haragudj, de már önmagában is az írásod mosolyra és nevetésre fakasztott:xD

2014. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
2 Egyszerű, a kedves nejnek is hozzá kéne szólnia ahová a fazon, néhány poénos szöveget benyomva. pl: hogy van kedvesem a lumbágód, hogy szeretnél a kislánynak nyalni, ha le se tudsz hajolni?:xD
2014. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem elfogadhato az en ertekrendem szerint.
2014. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kifigurázásra, pedig az alábbi szöveg is igen megfelelő:


Nem is tudtam, hogy te ekkora csődőr vagy, nosza mutasd már be rajtam mit tudsz, ha már ekkora a szád kedvesem:xD Aztán majd megmondom, hogy kivénhedt gebe vagy, vagy még van benned némi csődőrség is:D

2014. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Szegény. Sztem ott éli meg azt amire már nem képes.Ez olyan mint a fantáziálgatás,tegye ha neki örömet okoz,csak csinálja diszkréten,ha ez bántja az asszonyt,akkor egyezzenek meg,hogy mi az ami még belefér és mi az ami már nem.Esetleg ha elég pajkos az asszony,akkor ilyenkor kell közeledni hozzá,lehet,hogy csodát tesz vele egyből :)))
2014. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Huh, hát elég szánalmas alak lehet, lúzer. Én csalódott lennék a felesége helyében, és biztos szóvá tenném. Valószínűleg ki is ábrándulnék, és csak nevetni tudnék már rajta.
2014. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!