Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek toleralhato ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek toleralhato ez egy hazassagban, kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha az 54 eves ferfi,aki most fedezte fel az internetet,kulonbozo szexoldalakon magukat mutogato csajoknak olyanokat irkal,hogy: -puszi a puncidra, kinyalnalak, leszopnal-e stb. A szexualis eletere nem panaszkodhat,sot,o nem birna tobbet,mert gerincserv es lumbago miatt nem is jo neki akarmilyen pozitura :D. Talizni nem tudna ugy senkivel hogy le ne bukna. Kocsija nincs,es egyedul amugy se megy sehova. Plane otthon dolgoznak egyutt a parjaval,gazdalkodnak,szoval meg melozni se jar el. Ez csak az ujdonsag varazsa es majd megunja,csak ki kell varni? Vagy tegye szova a parja,hogy tudja,hogy irkal-van ra bizonyitek,mivel meg nem ismeri az internetet,nevetsegesen luzer modon arulta el magat. De akkor nyilvan igerget hogy soha tobbe,aztan titokban megis folytatja. Ez a virtualis dolog meg nem megcsalas,valook,vagy az? Esetleg a no is keressen ilyen pasikat es mindketten szorakozzanak? Ki mit tenne?
2014. márc. 5. 11:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mustafa: belőled most csak a férfiúi szolidaritás beszél, de ha jobban magadba nézel, nem mondd nekem, hogy nem élveznéd ki a helyzetet a feleség helyében. És most nem szigorú, számonkérő, válással fenyegetőző lebuktatásról beszélek, hanem valami hasonlóról, mint azt a 12:01-es írta...


Azért nagyon érdekelne, hogy akik így lepontoztak miért tették! Mert véleményt bezzeg nem írnak!

2014. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 mustafa33 ***** válasza:

Nem tudom, de engem nem az háborít fel amit csinál, inkább az ahogy. Vagyis a szókincse. De hát nem volt mindenkinek gyerekszobája.

Vagyis úriember nem csibész. De ha már csak az ujjai működnek, az is csak a billentyűzeten, mitt csinálhat szegény.

Az Isten óvjon mindenkit a sorsától :(

2014. márc. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 mustafa33 ***** válasza:
16-os, így van aki jóval idősebb pénzeshez megy. Annak ezzel is számolni kell. Mindennek ára van.
2014. márc. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Nem pénzes.Sőt még keresek többet.Ennyit erről...

2014. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mustafa ez most,hogy tartozik ide?Teljesen mindegy hány éves a feleség,ha rosszul esik neki.(Ha meg sokkal fiatalabb akkor meg annál inkább gáz.).

OFF:

Amúgy nem tudom miért kell rögtön ezzel jönni,hogy ha idősebb a pasi akkor biztos a bőre alatt is pénz van,nekem 3 ilyen házasság is van az ismeretségi körömben(15+ korkülönbséggel),és csak az egyikben mondgató,hogy "pénzes "a pasas(de az se a Balin nyaralós, budai villás kategória).Ez egy olyan idétlen sztereotípia,és a legtöbbször nem is igaz,pláne hamár házasságról van szó.Az egyikben a pasas egyetemi oktató,na képzelhetitek milyen kőgazdag,és 23 év a korkülönbség...

2014. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 mustafa33 ***** válasza:

A sztereotípiák mindig egy statisztikai többség alapú tapasztalból alakulnak ki.

És valóban nem tudom elképzelni, mi a csudát látt egy huszonéves bombázó egy vény potrohos trotylin, ha nem a pénzét vagy a rangját, vagy esetleg a (tudományos, művészi, egyébb) hírnevét. Mert nehezen hihető, hogy az az élete vágya, hogy egy nagyapja korú bácsi ráncait simogassa, mossa a proszatata problémától sárguló gatyáját és esténként adagolja neki a tökmagolajat, a nitroglicerint és a viagrát.

2014. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de a 15-20 évvel öregebb baromira nem lehetne a nagypapája valakinek,de a mai világban még apukája se annyira(nemigazán 15-20 évesen szokás gyereket csinálni manapság).

Amúgy meg fiatalból is van ápolatlan igénytelen.Ennyi erővel mit eszik bármlyik csaj egy zsíros hajú pattanásos 120kg-os programozón,ott senkinek nem jut eszébe,hogy esetleg a fél millás fizuját csak azért mert a pasi csak 30-éves?És ha belegondolsz Johnnie Depp pedig már majdnem 50...Akkor?Hát nekem inkább egy jó karban lévő 40-50-es "Nagypapi" mit egy igénytelen fiatal...

2014. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 mustafa33 ***** válasza:

Na ebben biztos igazad van.

(de azért mégis jó lenne ha egy húsz ével fiatalabb a pénzemért szeretne)

2014. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!