Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki ma már boldognak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ma már boldognak lenni egy házasságban?

Figyelt kérdés
A barátnőim folyton pasikat nézegetnek, olyanokat, akik filmekben szerepelnek, meg modelleket a neten. Mindig mondják, hogy "hú, de meggyűrnék velük a lepedőt" meg ilyenek, és azt mondják, hogy biztos én is így vagyok ezzel, csak álszent vagyok. Volt, hogy mondtam, hogy hagyjanak már, nem érdekelnek ezek a műanyag próbababák, nekem van férjem, aki jó pasi, és szeretem. Ők meg hangosan kinevettek, és azóta is néha összesúgnak mögöttem. Miért van ez? Mi a baj azzal, ha valaki szereti a párját?
2014. ápr. 9. 15:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
szerintem mindenkinek vannak ilyen dolgai, hogy megnézik a modell pasikat stb. amíg nem a férjüknek mondják addig van szerencséjük.
2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem hiszik el hogy boldog vagy, és nem a modell fiúkákra buksz, hanem a férjedre. Sok boldogságot nektek, a barátnőid meg csak álmodozzanak, egyszer majd megelégszenek egy átlagos, földi férfivel.
2014. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Igy van, irigykednek,hogy te boldog vagy,ok meg nem.
2014. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem boldognak lenni ciki, hanem az, amit a barátnőid művelnek.

Majd felnőnek egyszer ők is.

2014. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki, sőt a barátnőid fejében van probléma nem veled. Őrülj neki, hogy ilyen vagy. A volt feleségem is állandóan "szerelmes" volt híres színészekbe, focistákba, csodálkozott is, hogy miért váltam el tőle...
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

Fura, de nekem tökéletesen megfér együtt a kettő. Boldog vagyok, de nem csukom be a szemem, ha látok valami szépet.


Nem szégyellem, hogy beindul a fantáziám, ha egy nagyon vonzó férfit látok a képernyőn. Ha pedig hazajön a párom, akkor megvalósítom vele azt a bizonyos ábrándot.

Szerintem ez még mindig jobb, mintha hús-vér, közöttünk mászkáló emberkékre indulnék be.


Páromnak sincs problémája ezzel, ő is "csak" hűséget fogadott, nem vakságot. És szerinte is sokkal ártatlanabb ez, mintha valaki mondjuk a kollégájára/kolléganőjére nyáladzana.

2014. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Kedves előtte válaszoló a volt feleségem randit is leszervezett egy magyar színésszel, az is normális?

Persze vakságot én sem fogadtam, de az én kollégáim is kiakadnak amikor mondják, hogy úgy lefeküdnék xy-al a cégben én meg mondom nem.(és mindenkinek van párja)

Az meg, hogy az álmaimban kivel vagyok, nem tartozik senkire még a páromra sem.

2014. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Azt megfigyeltem, hogy jellemzően azok a csajok dumálnak ilyeneket jobban, akiket nem vett feleségül a párjuk, csak használnak élettársi kapcsolatban. Szerintem hosszabb távon ez a nők lelkét még ma is megviseli, és ezt kompenzálni akarják azzal, hogy szabadságukat akarják látványosan demonstrálni egymás előtt ilyen dumákkal.
2014. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Csak irigykednek rád, mert boldog vagy a férjeddel. Én nem mondom hogy nem nézek meg pasikat, de egyikre se tudnám azt mondani hogy na, vele lefeküdnék... mert eszembe se jut ilyesmi....nem tudnám elviselni ha más hozzám érne.


Nem tudom mióta vagy itt gyakorin, de ha régebb óta akkor azt is észrevehetted, hogy ha egy egy kérdésre pl leírod hogy boldog a házasságod, tehát válaszolsz a kérdésre amit feltettek (pl hogyan éled meg a házasságodat), akkor kapsz olyan választ, hogy még....


meg más hasonló kérdéseknél...hogy úgyis elváltok, meg ilyenek. Én találkoztam ilyesmivel....


Szóval biztos, hogy a "barátnőid" irigyek. Vagy azért mert őket nem veszi el a pasijuk, vagy azért mert amúgy sincs senkijük, és az a legnagyobb boldogságuk, hogy le akarják húzni a másikat ahol tudják....


Az én "barátnőim" azért nem csinálták ennyire látványosan az irigykedést... inkább csak minden szar kifogással nem jöttek el az esküvőnkre. Mai napig nem tudom eldönteni hogy csak mert fúrta az oldalukat hogy közülünk én mentem férjhez először (ők még mindig nem egyébként), vagy csak nem volt elég rongyrázó az esküvőnk az ő ízlésüknek. Mindegy. Akik szeretnek minket azok ott voltak és ennyi:)


Szóval manapság már semmin ne lepődj meg. N/28

2014. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Ezt én sem értem.

Nekem is vannak ilyen "barátnők" az életemben, már megszoktam, egyszerűen nem beszélek a férjemről előttük, kerülöm a témát. Nem akarják elhinni, hogy nem vágyok soha sem másra mellette, én meg nem fogom meggyőzni őket, mert minek?

2014. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!