Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a párodnak, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés

2 éve külföldön dolgozik,nem jutottunk anyagilag előrébb. Pénzt nem küld haza, amikor hazajön, akkor is talán 150-200 E ft-t hoz haza. Ennyit itthon is keresett.

A munkatársai havonta hazajönnek, ő azzal az indokkal jön csak 3 havonta, mert így többet spórolunk.

Legközelebb csak Húsvétkor jön haza. Addig várjak a "vallomással"?


2014. márc. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

14:12


Amikor hazamzent azt érezted, hogy megváltozott veled?

2014. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

A szállás kint biztosítva van nekik, 3 hónap alatt meg csak nem költ több mint 1 milliót kajára?!

És itt nem arról van szó, hogy csak a pénz miatt várom/vártam haza. Hanem hogy azért ment ki, hogy anyagilag jobb legyen kettőnknek. Lakást akartunk venni,hitel nélkül.

Ehelyett 2 éve nem jutottunk egyről a kettőre. És ebbe untam bele. Úgy volt, hogy hazajön hozzám, nem jött, csak ígérgetett... Nem akarta hogy én is kimenjek...

2014. márc. 18. 14:16
 43/56 A kérdező kommentje:
Furán viselkedett, de betudtam annak, hogy 3 hónapig nem láttuk egymást, és vissza kell szoknia hozzám.
2014. márc. 18. 14:17
 44/56 anonim ***** válasza:
10%
Nem tisztem megítélni az életeteket, de azt ugye tudod, hogy ezek mind üres magyarázatok részedről. Bármi volt, bármit tett a férjed, arra nem megcsalással kellett volna válaszolnod.
2014. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, nekem nagyon az jön le, hogy már egyikőtök sem szereti a másikat.

Várd meg az estét és hívd fel, hogy sajnálod, hogy ezt ilyen formában kell vele közölnöd, de ez és ez a helyzet, készüljön, hogy ha következő alkalommal hazajön, a válást fogjátok intézni.

2014. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
77%

Most már kezdem megérteni kérdezõ, hogy miért tetted,azt amit tettél.

Ilyen nincs,hogy idõ kell,hogy visszaszokjon hozzád. Valóban más van a férjeddel.Hiszen 3 hónap után a szerelemsek égve vágynak egymásra!

2014. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
70%

Leírtad a kulcsmondatot: nem akarja, hogy te is kimenj.


Ennyi. Ez nem házasság. Ha eldőlt, hogy elválsz, akkor szerintem beszélj vele telefonon, vagy írj neki levelet, és kezdd el intézni addig is, míg haza ér, akkor talán békességben, közös megegyezéssel hamar külön tudtok válni.

2014. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Szia! A kommentjeid olvasva a ferjed lepattintott!! Lehet mas van a dologban, lehet hogy nem! Told le a torkan, hogy felre leptel valni akarsz es a "kozos" eletetek elkovetkezesere varni mar belefaradtal!
2014. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
helyzet?
2014. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Este 9kor felhívtam, mert ő elfelejtett csörögni. Elmondtam neki, hogy beszélnünk kéne, mondjam e el telefonon vagy megvárjam míg hazajön?

Azt kérdezte, hogy el akarok e válni, mert ha igen, akkor emiatt fölösleges növelni a telefonszámlát...

Annyira felidegesített, hogy mondtam neki, hogy az ilyen viselkedése késztetett arra, hogy megcsaljam...

Erre nem reagált, csak azt hogy majd időben szól, mikor jön haza....

Kvázi ez sem érdekli! :(

2014. márc. 19. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!