Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a párodnak, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés

2 éve külföldön dolgozik,nem jutottunk anyagilag előrébb. Pénzt nem küld haza, amikor hazajön, akkor is talán 150-200 E ft-t hoz haza. Ennyit itthon is keresett.

A munkatársai havonta hazajönnek, ő azzal az indokkal jön csak 3 havonta, mert így többet spórolunk.

Legközelebb csak Húsvétkor jön haza. Addig várjak a "vallomással"?


2014. márc. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
79%

Személyesen mindenképpen jobb.

Persze, ha nem egy alkalmi dolog volt, hanem mással szeretnél már lenni és a pároddal szakítanál, akkor nem kéne várni egy hónapot, nehogy mástól tudja meg, az elég kellemetlen lenne.

2014. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Alkalmi dolog volt, de ettől függetlenül véget szeretnék vetni a házasságomnak.
2014. márc. 18. 12:10
 3/56 anonim ***** válasza:
84%
Ha eldöntötted, hogy válni akarsz, akkor azt mondd el azonnal.
2014. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
75%
Ha most nincs más mellette, akkor mindenképpen megvárnám, amíg hazajön. Személyesen meg tudjátok beszélni, amit kell. De így max. közölni tudod vele, de nem tudtok rendesen beszélgetni.
2014. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
30%
Gyönyörű vagy. Büszke lehetsz magadra. Ne csak másban keresd a hibát,hogy ekkor jön haza meg akkor jön haza,meg csak ennyit ad ... Hanem most magadban.Talán legközelebb csak akkor válassz "komoly" párkapcsolatot,ha tudsz a lyukadra vigyázni .tessék pontvadászok,indulhat a lepontozás.
2014. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez telefontéma?
2014. márc. 18. 12:22
 7/56 anonim ***** válasza:
72%

Ne varj...

Ha dontottel essetek tul rajta... Mindenki havontaa hazajon csak o jon 3 havonta? Ez igy eleg szarul hangzik... Neki nimcs valakije?

2014. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Áááááááááá, dehogy telefontéma. Hagyd csak hadd higgye még 2-3 hónapig, hogy érdemes neki spórolni és gürizi. Én nem akarlak megítélni, de ha úgy érzed, hogy nem tudsz így élni, akkor le kellett volna zárni ezt a dolgot, mielőtt félredugsz. Ez az én véleményem.
2014. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
42%

küldtem neki egy fotót, mikor az aktuális szeretőm, épp a szájával lerendezte a műszerem.

ezek azok a pillanatok, amikor egy kép, többet ér ezer szónál.

2014. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Havonta több, mint 500 E ft-t keres, tehát 3 hónap alatt durván 1,5 M-t. És ebből hazahoz annyit, amennyit én is megkeresek itthon. Akkor miért van kint?


Igazából arra is gondoltam, hogy van kint valakije, azért nem akar hazajönni, és azért nincs pénze.

2014. márc. 18. 12:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!