Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a párodnak, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés

2 éve külföldön dolgozik,nem jutottunk anyagilag előrébb. Pénzt nem küld haza, amikor hazajön, akkor is talán 150-200 E ft-t hoz haza. Ennyit itthon is keresett.

A munkatársai havonta hazajönnek, ő azzal az indokkal jön csak 3 havonta, mert így többet spórolunk.

Legközelebb csak Húsvétkor jön haza. Addig várjak a "vallomással"?


2014. márc. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
59%
Amit a 18-as ír, talán az lenne a legjobb, valahogyan rávenni, hogy jöjjön haza a lehető leghamarabb, nem húsvétkor.
2014. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem már ő is megcsalt ha ennyi ideje külön éltek.
2014. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Küldtem neki smst, hogy csörgessen meg ha felhívhatom, mert beszélni szeretnék vele.

Kíváncsi vagyok mikor csörög rám...

2014. márc. 18. 12:57
 24/56 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mondd el, ha legközelebb beszéltek. Ha már eldöntötted, fölösleges jópofiznod neki. Képzeld magad a helyébe, te hogy éreznéd magad, ha hazamennél x hónap után azzal a hittel, hogy otthon vár a párod és végre láthatjátok egymást, ő pedig azzal fogad, hogy "bocs, de már nem vagy a párom"?
2014. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
36%
El tudod te képzelni, hogy valaki kint él és elmondod neki a telefonba, hogy válni akarsz!Nem tiszta ügy, elõbb vàrd ki,hogy visszajön és szemébe mondd el a tetteidet!
2014. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
45%
szeritnem is szemétség napközben ilyet közölni. teljesen függetlenül a helyzettől illene megvárni legalább az estét, nem az h felhív ebédszünetben és aztán így dolgozzon tovább. ezzel nem igazat adok neki vagy támogatom őt se téged, mindketten hülyék vagytok szerintem már bocs, de akkor is legyél már ennyire emberséges, ha amúgy komoly gondok is vannak itt veled
2014. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Vagy jöjjön haza sürgősen, hogy beszéljetek, vagy ha nem tud, akkor telefonon, de ne most hanem péntek este, hogy legyen ideje feldolgozni.
2014. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem tudom hogy bírnak járkálni manapság az emberek gerinc nélkül, biztos nehéz lehet.
2014. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
89%

Sosem értettem az ilyen "kapcsolatokat".

Szerintem tökmindegy, mit csinálsz, láthatólag ő sem szeret téged, ahogyan te sem őt. Hívd fel, aztán mondd el neki. Szerintem örülni fog, hogy így még többet spórolhat, és egyáltalán haza sem kell jönnie.

2014. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem ő is megcsalt már,főleg hogy már a pénzt sem úgy adja haza,kellhet a ,másikra!Amúgy mit dolgozik kint?
2014. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!