Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a párodnak, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés

2 éve külföldön dolgozik,nem jutottunk anyagilag előrébb. Pénzt nem küld haza, amikor hazajön, akkor is talán 150-200 E ft-t hoz haza. Ennyit itthon is keresett.

A munkatársai havonta hazajönnek, ő azzal az indokkal jön csak 3 havonta, mert így többet spórolunk.

Legközelebb csak Húsvétkor jön haza. Addig várjak a "vallomással"?


2014. márc. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
52%
Itt most nem az a lényeges, hogy telefontéma-e vagy sem. Amúgy valóban nem az, de úgy ahogy andizsuzsi írta, most mit csinálnál Húsvétig? Addig áltatnád? Az legalább olyan mocskos, mint amit csináltál. Mondd el neki, ha telefontéma, ha nem az.
2014. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
27%
Itt te vagy a hunyó ne szépítsd a dolgot
2014. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképp beszélek vele. Bár még mindig nem tudom, hogyan kell belekezdeni.

"Szia szivem, köszi hogy visszahívtál, azt szeretném mondani, hogy megcsaltalak és szerintem legyen vége a házasságunknak!" ??

2014. márc. 18. 12:43
 14/56 anonim ***** válasza:
24%
és magadnak mikor teszed fel a kérdést? Hogy minek mentél férjhez?
2014. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván nem "szia szívem". Az egy picit álszent lenne nem?

Elmondod neki, hogy fontos dologban szeretnél vele beszélni, ami ugyan nem telefontéma, de nem tűr halasztást addig, amíg személyesen is találkoztok. És akkor belekezdhetsz, ahogy valójában volt.

2014. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Kedves 53%-os!

Látom, valami neked sem oké az életedben.

De nem fogom magam szégyellni, mert megtettem. Akár fejre is állhatsz :)

2014. márc. 18. 12:50
 17/56 A kérdező kommentje:

15-s

Igen, ez jó lesz, köszönöm.

2014. márc. 18. 12:50
 18/56 anonim ***** válasza:
71%

Szép kis kapcsolat lehet az, ahol az egyik fél nem tudja, hogy 3 hónapig mit csinál a párja.

Gondolom közös projektre gyűjt (ház, autó, stb). Mit mond, hol a többi pénz? Vagy még soha nem kérdeztél rá, hogy mennyi a kiadása, miket szokot vásárolni? Nem számonkérésként, csak azért mert beszélgettek és mert érdekel. (lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi még akkor is elmondtuk egymásnak a nagyobb kiadásokat,amikor külön kasszán voltunk, és hangsúlyozom: nem azért, mert számonkértük volna a másikat, hanem mert az a minimum, hogy az esti beszélgetés alkalmával elmeséljük, hogy milyen napunk volt)


Szerintem hívd fel telefonon és mondd meg neki, hogy ez így nem működik tovább. Beszélnetek kellene, de személyesen és amint tud, jőjjön haza. (lehetőleg még húsvét előtt)

Akkor elmondhatod a megcsalást és a válást is. Így lenne a legtisztességesebb.

2014. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 Andizsuzsi ***** válasza:
39%

"Havonta több, mint 500 E ft-t keres, tehát 3 hónap alatt durván 1,5 M-t. És ebből hazahoz annyit, amennyit én is megkeresek itthon. Akkor miért van kint?

Igazából arra is gondoltam, hogy van kint valakije, azért nem akar hazajönni, és azért nincs pénze."


Mindebben tökéletesen igazad is lehetne, de ez nem változtat a helyzeten semmit.

2014. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Természetesen rákérdeztem, azt mondta most ennyit hozott haza, mert ez úgyis elég a fizum mellé.
2014. márc. 18. 12:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!