Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a párodnak, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés

2 éve külföldön dolgozik,nem jutottunk anyagilag előrébb. Pénzt nem küld haza, amikor hazajön, akkor is talán 150-200 E ft-t hoz haza. Ennyit itthon is keresett.

A munkatársai havonta hazajönnek, ő azzal az indokkal jön csak 3 havonta, mert így többet spórolunk.

Legközelebb csak Húsvétkor jön haza. Addig várjak a "vallomással"?


2014. márc. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
39%
Én azért nem, adnám oda a többi pénzt, hogy amikor végleg hazajövök, tujunk hitel nélkül lakással, autóval jól éldegélni. Nem tartom valószínűnek, hogy megcsalt. Csupán betegre dolgozta magát érted. Mond el neki minnél előbb, most fájni fog neki, de majd rájön, hogy jobban járt, hogy megszabadult tőled. Majd a rengeteg félretett pézt legalább olyanra költi, aki megérdemli.
2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
ha ezt így akarod vele közölni, akkor legalább te hívd fel telefonon
2014. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Sztem tuti van kint valakije, akivel éli szépen az életét. Ettől függetlenül nem tartom szép dolognak, hogy megcsaltad. Én már rég otthagytam volna és kerestem volna valakit, aki megbecsül. Az én párom csak két hónapra fog kimenni a cége által, de már ígyis mondja, hogy milyen rossz lesz neki(persze nekem is) és megpróbál hazajönni havonta.
2014. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
48%
Bezzeg ha egy pasi írta volna ki a kérdést, akkor olyan válaszok jönnének,. hogy "nem csodálom, hogy megcsaltad, milyen nő az aki 3 hónapig inkább dolgozik, mint hogy hazamenjen téged kielégíteni". :)
2014. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
91%
34. Ezt honnét veszed? H.lyeség. Mindegy, hogy pasi vagy nő teszi, de annak, hogy nem vagyok boldog a kapcsolatomban és nem a párommal akarom leélni az életemet, nem az az elintézési módja, hogy megcsalom. Hanem előbb próbálom megoldani, ha nem megy, akkor mehet a válás és utána kezdek bele mással valamibe.... Mindegy, hogy nőneműről vagy hímneműről beszélünk....
2014. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
93%

Az oké, hogy 500 ezer a keresete, de mennyi a kiadása? Mert külföldön drágább az albérlet, bérlet, mint otthon...

Szerintem ne hívd ezért haza. Ha már úgyis vége a házasságotoknak, legalább a melóját ne veszítse el. Az másik kérdés, hogy soha többet ne várd meg, hogy ennyire elmérgesedjen a helyzet, mert lehet, ha időben nekiálltok megbeszélni a problémákat, még megmenthető lett volna a dolog...Bár, azt tapasztaltam, hogy a távkapcsolat szinte sose működik sokáig, főleg, ha ennyire ritkán találkoztok. :(

Amikor visszahív mondd el neki a tényeket(szerintem magát a megcsalást ne nagyon részletezd, csak a tényét mondd el neki)és azt is, hogy nincs esély rendbe hozni a dolgokat. Mire hazajön, add be a válást, mert nem lesz rövid idő. Gyereketek van?

2014. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom itt a válaszadók,miért akarják beletenni a kérdezõ fejébe, hogy "biztosan megcsalta",honnan tudjátok, hogy az a pasi csalta-vagy nem?Itt a válaszolók között mindenkit megcsaltak?(tisztelet néhány válaszolónak).Kérdezõ lehet azért ad neked annyi pénzt, mert meglepetést akar neked szerezni, venni akar valamit stb.De ugy látszik neked csak a pénz jutott az eszedbe, hogy besározzad a férjedet, hogy ezért és azért léptél félre!Inkább nyugtasd csak a lelkiismeretedet és szépen mondd el a szemeibe, hogy mit csináltál!

A férjed biztosan eldönti, hogy hogyan tovább,

es még valami,te most azért csaltad meg a férjedet, mert azt hiszed,hogy õ is megcsalt, vagy csak ugy spontán léptél félre?

2014. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi a hozzáfűzni valóm,hogy nem biztos,hogy a férj nőkre szórja a pénzt.

Kint is kell enni,szállást fizetni,stb.

2014. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Egy dolog kimaradt. A nagyim mondta mindig, szerintem nagyon jó tanács. Mindig úgy bánj a másikkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak. 14:03-as válaszoló
2014. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Többször próbáltam vele beszélni,mindig az volt a válasza (tavaly húsvét óta), hogy még egyszer kimegy 3 hónapra, és végleg hazajön.

Meguntam az ígérgetést, a várakozást.

Nincs gyerekünk.


Azért csaltam meg, mert hiányzott a szex. Semmi érzelem nem volt benne, ha ennyire érdekelnek a részletek titeket.

2014. márc. 18. 14:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!