Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondod a párodnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondod a párodnak hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés
Vagy megmondanád? Vagy tudsz élni a bűntudattal? Vagy nincs bűntudatod?
2008. dec. 20. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Van bűntudat.. Pláne ha rámnézne azokkal a kék szemeivel. Elmondanám, de nem mernék utána a szmébe nézni.
2008. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már megtetted? VAgy ez csak feltételes eset?
2008. dec. 20. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
feltétel.. Nem csalnám meg
2008. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én se csalnám meg... amúgy... nem... nem bírnám megcsalni... elképzelhetetlen...
2008. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy, nem csalod meg. Nem ez a kérdés, de elképzelhetetlen nekem is hogy megcsaljam. (Férfi vagyok) Amúgy ha megtörténne, elmondanám..Szerelmem, megérdemli és fordított esetbe gondolj bele ha ő csalna meg és nem mondaná el?? Na az milyen dolog!
2008. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
SOSEM tennék velem olyant ,hogy csalodni kellene még valaha valakiben ugyanis állitolag a volt barátnöje ki*** vele kb 2 éve igy bennem megbizik teljesen szerencsére hamarosan 10 honapja együtt vagyunk..s nem értem minek a megcsalás nem könyebb megmondani,hogy már nem szereted?lehet fáj de az öszinteséget mindenki jobban értékeli!
2008. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nemcsak a szerelem elmúlása miatt csal meg valaki valakit... hanem csak úgy mert csak jön, leveri tőle a víz, elsöpri, józan ész sikítva menekül....

köszi a válaszokat.

2008. dec. 20. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Én voltam szerelmes, de lány létemre mégis becsúszott egy köztes fellángolás és megcsaltam az akkori párom. Mivel szerelmes voltam, és annyira bántott a lelkiismeret elmondtam neki. Attól kezdve mindig sakkban tartott vele, és miután szétmentünk mind a ketten megegyeztünk abban, hogy nem szabad az ilyet elmondani hanem el kell titkolni a kapcsolat javára. Persze pár évre a vége után kiderült hogy ő meg folyamatosan megcsalt, talán ő csinálta jól...de azóta utálom max:)
2008. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit akarok hozzátenni, hogy a bűntudat mindenképp ott marad, mert ami történt megtörtént. Te döntöd el, hogy beszélsz róla vagy sem, könyebb lesz e neked attól ha másiknak nehezebb.
2008. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondanàm el.ha megcsalod ès nemmondod el neki,akkor az neked fàj,ha pedig elmondod,azèrt,h.ne legyen büntudatod,akkor az olyan mintha àtadnàd neki a fàjdalmat.pedig te èrdemelnèd ès nem ö.sztem ha öszintèn szereted ès csak becsuszott egy kis baki,akkor ne mondd el csak szeresd öt nagyon.
2008. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!