Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a barátod/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a barátod/barátnőd? Kiderült? Ha igen te mondtad el vagy az akivel megcsaltad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Egyszer elmentem buliba, szétcsaptam magam, nem csak pia hanem nagyon ment a tánc, aztán elvágódtam az ágyon aztán rám mászott egy csaj, lekapott.

Másnap elmondtam barátnőmnek, hiába közöm nem volt hozzá, meg elhajtottam a csajt, még hónapok múlva is ezen vergődött.

Azóta annak a kapcsolatnak vége, most van egy új kb 3 hónapja, és most megismétlődött a dolog, de most tuti nem mondom el, tuti ez is itt vernyákolna.

Én meg nem fogom ezt hallgatni hónapokig, h mekkora izé voltam.

2010. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem "félsz2 attól h a csaj mondja el neki?

hány éves vagy?

2010. dec. 2. 22:57
 3/22 anonim ***** válasza:
41%

Igen.Eggyütt voltam egy fiuval 5 hónapig,de volt egy másik akivel mindig csókolóztunk ha találkoztunk.Kiderült,mert valaki beköpött,utána bevalottam mindent.Eggyütt voltunk még kis ideig,de halálra volt itélve ez a kapcsolat.

Aztán jött egy másik fiú,őt is a csókolózos pasival csaltam meg.Nem tudta meg. Már szakitottunk.

2010. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én is megcsaltam a pasimat. napokig győzködtem h nem volt semmi mire végre elhitte. aztán az mondta el neki h mi volt akivel megcsaltam. ráadásul elég részletesen...:S
2010. dec. 2. 22:59
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

igen megcsaltam az akkori barátnőmet. 1 honapja voltunk akkor eggyütt. nagyon szétcsusztunk. rengeteget ittunk. és ottvolt a legjobb barátnője az akkori pasijával. Az én batánőm meg a legjobb barátnőjének a pasija lementek hányni a budiba. A legjobb barátnője meg lekapott. Smároltunk vagy 2 percig. Aztán megbeszéltük h ez mennyire nem volt helyes meg minden. Aztán megint smároltunk..xD

Nem derült ki. Következő nap megbeszéltük, h erről soha az életbe nem beszélünk senkinek. És ez igy is lett. :D

Annak a kapcsolatnak vége. 10 honapig tartott. de a vége már nagyon sz*r volt..

2010. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
ja am 18/f voltam
2010. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Mi ez, hogy lekapott, ezt nem tudom elképzelni. Elkezdtek beszélgetni, és egyszer csak térdre rogyik, vagy hogy van ez?
2010. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos én is megcsaltam az előző barátomat, akivel 4 hónapot voltunk együtt. Egy buliban nagyon bepiáltam és smároltam az egyik barátnőm pasijával. A barátom ott állt mögöttem. Akkor még nem szakítottunk, csak 1,5 hónappal később. Nem bírta elviselni, hogy bulizom, iszom és a fiúk próbálkoznak (pedig többször nem csaltam meg).
2010. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
előző vagyok és 18L
2010. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi mocskos k.rvát és kurafit. Azt hiszitek, hogy dugásból, piából és okádásból áll az élet? Szánalmas nulljellemű banda, gerinctelen tinitaknyok, bányában lenne a helyetek, ott megtanulnátok, hogy milyen az élet.
2010. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!