Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a párom letagad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a párom letagad. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.

Mivel korábban voltak már problémák a kapcsolatban ,kétszer majdnem ott hagytam.

Természetesen meigérte,hogy megváltozik mindkétszer.Először elbukott,aztán a következő eset után,mostanáig nem volt probléma,kb fél évig.

Kölcsönösen belenézhetünk egymás levelezéseibe.

Valamiért amióta rajtakaptam pár dolgon,nem tudok benne normálisan megbizni. Persze már 90%osan sikerült újra épitenem a bizalmam benne az elmúlt idő alatt, de azt hiszem, van is okom rá, hogy megmaradt a 10%.

Megtaláltam egy beszélgetését, amiben egy lánnyal cseveg. Nem dicséri a lányt,nem bókol, viszont mikor kérdezi a lány, hogy van-e barátnője, azonnal rávágta, hogy nincs, éppen szakitottunk. Kérdezte a lány, hogy hova valósi volt a barátnő, erre mondja az infókat rólam....A lány mondta, hogy semmi baj,egy nap talál majd jobbat, csak tartsa nyitva a szemét. Erre a párom:Persze,biztosan :)

Tudom, hogy undoritó az is, amit csinálok, hogy megnézem az üzeneteit, de amit ő csinál, annál azt hiszem nem rosszabb,főleg,hogy egy babáról próbál meggyőzni 4 hónapja.

Mégis mi a jó francot lehet tenni ilyen helyzetben? :(


2011. szept. 10. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha babát szeretne biztos komolyan gondol téged..szerintem csak kissé szabadsághiánya van,így a neten szerepjátékozgatik (szinglinek adja ki magát)De másfél évnél még tényleg korai a baba.
2011. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet szabadság hiánya,mert csak hétvégeken találkozunk.Persze nem volt ez mindig igy,de most épp igy kell lennie :(
2011. szept. 10. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem abba kéne hagynotok az egész "kapcsolatot". Az régen rossz, hogy "belenézhettek egymás levelezésébe" (ha tényleg jó kapcsolat lenne, ilyen szóba se kerülne).


Valamint normális, tisztességes felnőtt férfi, ha tényleg szereti a párját és babát akar tőle, nem írogatja más nőknek viccből, hogy "éppen most szakított a párjával". Ugyan már, ez semmilyen indokkal nem elfogadható. Komolytalan és gyerekes. Most kamaszokról, vagy felnőttekről beszélünk egyáltalán?

2011. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem maradnék vele.

A babával csak téged akar magához láncolni, és mivel egyedül úgyse tudod eltartani, azt csinál, amit akar. Amíg te mosol-főzöl-takarítasz-pelenkázol-szoptatsz, addig ő vidáman csajozik. Már elégszer bebizonyítottad, hogy az a típus vagy, aki úgyis megbocsájt, ha bukta van, csinál egy kis fesztivált, de lesz meleg vacsora, meleg pu.nci, nem kell aggódni.


Há' ilyen nincs, hogy csaj játszásiból kiadja magát szinglinek. Lókukót. Az egy valódi, hús-vér csaj, akinek leírta, hogy szakítottatok, és nála szabad a pálya.

Szerintem legyen neki igaza... dobd ki.


Nem kell neki elmondani, hogy beleolvastál a levelekbe, mert akkor még ő sértődik meg.

Ha rákérdez, akkor mondd azt, hogy egy csaj kérdezte tőled, tényleg szakítottatok-e, mert ő azt mondta, vagy valami hasonló féligazságot.


Másfél év alatt kétszer akartad otthagyni, nem is tudom, miért adsz neki mindig új esélyt. Nincs benned egy szemernyi büszkeség? Az után, hogy letagadott, nem értem, mi is a kérdés...


Egy biztos: TE biztosan találsz ennél jobb pasit is, mert nem lesz nehéz.

2011. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én 20,ő 22.

Ahh :(

2011. szept. 10. 09:50
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem,tényleg itt az ideje lépni..

Itt vagyok 80 km-re az otthonomtól,épp az ő lakásán.

Legszivesebben összepakolnék és elmennék haza,de sajnos itt hagyta a kulcsot,igy nem tudna bejönni,ha én elmennék,pedig tényleg még csak annyit se érdemel szerintem,hgy közöljem vele az okot,miért hagyom ott...

2011. szept. 10. 09:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A korotok is árulkodó. Egy dolog, hogy 22 év a párod biológiai életkora, de ha ilyeneket csinál, egy 16-17 éves kamasz fiú szintjén van. Babát véletlenül se vállaljatok közösen. 20 évesen te még bőven találnál magadnak egy normális férfit.
2011. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

azt a kulcsot be lehet adni a szomszédba


ahogy látom, meg tud győzni arról, hogy miért maradj vele, szóval tényleg jobb lenne, ha eltűnnél, és nem a szemébe kellene mondani, hogy vége, mert akkor megint csak meggyengülnél.


most lépj le, míg tudsz, otthon legalább lehiggadva végig tudsz mindent gondolni, és magad is láthatod, hogy megalázó, amit veled tesz

2011. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen,tényleg igy van mindig,hogy meggyőz és még én érzem magam rosszul,megbocsátok neki.

Haggyam a kulcsot a szőnyeg alatt és küldjek neki sms-t,hogy ott keresse?

Szomszéd néniben nem bizom ennyire :S

2011. szept. 10. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor hagyd a szőnyeg alatt. de sms-t csak akkor írj, ha már a buszon vagy, és fel se vedd egy darabig neki a telefont.


és addig tűnj el, míg lehet!

2011. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!