Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
A lényeg összejöttem egy lánnyal akivel előtte barátok voltunk csak.Nagyon jól elvoltunk minden jóvolt,de az utóbbi időben valamiért máslett az egész nemtudunk olyan jól elleni mint régebben stb.Én mondtam hogy hagyjuk ezt és most újra csak barátok vagyunk,de eléggé hiányzik és ő ígyvan vele.Lehetséges hogy megpróbáljuk újra de nemtudom hogy jó ötlet e,valahogy már nemúgyvagyunk mint régebben szeretünk egymással lenni meg minden,de elég sok a különbség is köztünk...Van értelme megpróbálni újra?
2011. júl. 31. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha valamiért nem működött,szerintem újra előjönnek azok a problémák, hány évesek vagytok amúgy?
2011. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából csak ilyen kisebb problémák voltak amiket már megbeszéltünk..... én 18 ő 17
2011. júl. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!