Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet h elő fogunk adni egy előadást az osztállyal!Az egyik fiúosztálytársam aki anno tetszett nagyon megalázott elterjesztette mindekinek ezt meg h milyen csúnya vagyok!Most meg azt akarják h ő legyen a főszereplő és én legyek akit meghódít és a végén a nyakába borul!Nem fogom vállalni ezt a szerepet ezekután mert a fél suli ki fog röhögni!H beszéljem őket le róla h ne maradjak nagy sz@rban?
2011. szept. 2. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
menjél kapálni
2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2011. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondd simán, hogy nem. Nem érsz rá, pont beteg leszel... Legfeljebb kimaradsz az egész műsorból. Esetleg megmondod annak, aki a szerepet osztotta, hogy összevesztetek a fiúval. Nem kell részletezni. Sok sikert! :)
2011. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
norm. válaszokat ha kérhetem!
2011. szept. 2. 22:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Az osztállyal sem vagyok jóban de valóban mindenféleképpen le akarom ezt az ötletet építeni!
2011. szept. 2. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ocsmány vagy?
2011. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hamár úgy is ez a hír járja rólad akkor egyszerűen NEM!


DE!!!!!! Én a helyedben nagy előadást tartanék :)))


Amikor a nyakába borulnál, helyette akkora pofont adnék neki mint a huzat!!!! és megmondanám neki, hogy hazug disznó láttam h megcsaltál..és még egy pofon!!! :))


KIBBB@SZOTT nagy sikered lenne!

2011. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha van benned élet akkor meg is teszed!!! :)


mit veszíthetsz??? max vagánynak tartanak majd a suliban :)

2011. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
78%-os ez jóóó nagyon de nem vagyok sajnos elég tökös csaj hozzá de eljátszom a gondolattal ha nem sikerül leépíteni őket ezt fogom tenni!
2011. szept. 2. 22:33
 10/17 anonim ***** válasza:

ezt nem viccnek szántam!!!


Ha nemet mondasz a szerepre akkor nehéz idők várnak rád amíg abba a suliba jársz....de valszeg ezt fogod tenni...


Térj észhez az élet érettségi után kezdődik csak! Az meg meglesz ugy is...


Szóval ezt megtenném a helyedben.. mekkorát néznének az emberek gondolj bele!! A közönség ordítana a röhögéstől! De nem rajtad nevetnének!


ÉS nagy sikered lenne utána h ilyen merész vagy!! A tanárokat sz@rd le! itt gyakorlatilag a szánalmas kis életed a tét....


Szitu:

dumál a srác.....

mikor a nyakába borulnál....durr egy balos pofon!

majd rögtön megmondod neki, te hülye köcsög, hazudsz mert láttam h megcsaltél és egy jobbos pofon!!!!!!!!


ÉSSSSS Totális a siker!!!


27/f

2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!