Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet h elő fogunk adni egy előadást az osztállyal!Az egyik fiúosztálytársam aki anno tetszett nagyon megalázott elterjesztette mindekinek ezt meg h milyen csúnya vagyok!Most meg azt akarják h ő legyen a főszereplő és én legyek akit meghódít és a végén a nyakába borul!Nem fogom vállalni ezt a szerepet ezekután mert a fél suli ki fog röhögni!H beszéljem őket le róla h ne maradjak nagy sz@rban?
2011. szept. 2. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az uccsóval.
2011. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik de komolyan!Csak hát nem tudom h megmerném-e csinálni valszeg nem de ne félts hatosztályosba járok ha 4-évet kibírtam az a maradék kettő...... semmi ami azt illeti olyan osztályom van meg a srác is akkora span h én kapnék utána hidd el!De nemtudom lehet akkor is ha lemondom és mást ajánlanak ha felidegesít a srác tuti megteszem!De hát én..... ne reménykedj nyuszi vagyok!
2011. szept. 2. 22:43
 13/17 A kérdező kommentje:
De ha kihúzzák a gyufát hátha megteszem!Na mind1 majd eldöntöm nagyon jó ötlet és a srác marhára megérdemelné le is szállna rólam!
2011. szept. 2. 22:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg rúgd is tökön izomból. És ordítsd, hogy TE HÍMSOVINISZTA FASZ!
2011. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
neee a tökönrúgás már elrontja de ez a pofonos tetszik!
2011. szept. 2. 22:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor legalább köpd szembe, aztán fejeld meg.
2011. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy csunya,de ha bele nézel a tükörbe rá fogsz jönni hogy igazat mondok,amugy vállald a szerepet mert ha sikered lesz akkor a fiunak fog rosszul esni hogy mijen ügyes és ki tartó voltál és bármit monthat rád akkor is a helyedet meg állod,sok sikert
2011. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!