Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a párom letagad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a párom letagad. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.

Mivel korábban voltak már problémák a kapcsolatban ,kétszer majdnem ott hagytam.

Természetesen meigérte,hogy megváltozik mindkétszer.Először elbukott,aztán a következő eset után,mostanáig nem volt probléma,kb fél évig.

Kölcsönösen belenézhetünk egymás levelezéseibe.

Valamiért amióta rajtakaptam pár dolgon,nem tudok benne normálisan megbizni. Persze már 90%osan sikerült újra épitenem a bizalmam benne az elmúlt idő alatt, de azt hiszem, van is okom rá, hogy megmaradt a 10%.

Megtaláltam egy beszélgetését, amiben egy lánnyal cseveg. Nem dicséri a lányt,nem bókol, viszont mikor kérdezi a lány, hogy van-e barátnője, azonnal rávágta, hogy nincs, éppen szakitottunk. Kérdezte a lány, hogy hova valósi volt a barátnő, erre mondja az infókat rólam....A lány mondta, hogy semmi baj,egy nap talál majd jobbat, csak tartsa nyitva a szemét. Erre a párom:Persze,biztosan :)

Tudom, hogy undoritó az is, amit csinálok, hogy megnézem az üzeneteit, de amit ő csinál, annál azt hiszem nem rosszabb,főleg,hogy egy babáról próbál meggyőzni 4 hónapja.

Mégis mi a jó francot lehet tenni ilyen helyzetben? :(


2011. szept. 10. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek a harmadik hozzászólóval. Sokkal jobbat érdemelsz és fiatal vagy ahhoz, hogy le kösd magad egy ilyen emberhez.

Mi történt? Hazamentél?

2011. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen,hazajöttem.

Küldtem neki sms-t,hogy megtalálja a kulcsot a szőnyeg alatt,mikor már fél úton voltam hazafele.

Nem sokkal utána felhívott,de nem vettem fel.

Aztán anyukámat hívta fel,beszéltek egy sort,mondogatta,hogy szeret stb...

Úgyhogy most ez van :(

2011. szept. 10. 14:41
 13/13 anonim ***** válasza:

grat!csak ne is vedd fel többet neki! mert még visszadumálja magát...:S



remélem nem fogja anyudat nyaggatni!:S

2011. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!