Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a barátod/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a barátod/barátnőd? Kiderült? Ha igen te mondtad el vagy az akivel megcsaltad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk aki diszkóból szed fel ribancot, az meg is érdemli, ha megcsalják.
2010. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

01:17nek

lehet hogy szerinted egy köcsög kurv@ vagyok, de te meg egy szűz kis pisis. vagy már elmúltál 20 vagy még több és így vagy szűz? még jobb:S

amúgy az ilyen válaszok nem érdekelnek mivel el tudom dönteni magamról hogy kurv@ vagyok e vagy sem. ami egy megcsalás után nem mondható el.

2010. dec. 3. 12:03
 13/22 A kérdező kommentje:

és csak a hülyébbek kedvéért:

kurv@=A prostitúció általánosan a személyi szabadság kiszolgáltatása fizetségért. Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást.

de okosnak hiszitek magatokat. csak az a röhejes hogy azt sem tudjátok mit jelentenek a szavak amiket használtok

nagyjából meg lehet tippelni mennyi idősek vagytok. 14-15...

megnézném mit csináltok majd 5-10 év múlva. lehet kinnt fogtok állni a legközelebbi sarkon

2010. dec. 3. 12:09
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok, 23 vagyok és nem félek:D

Nem olyan csaj, meg nem is ismerik egymást szal...

2010. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

jah, én a lekapást úgy értettem, h megcsókolt:D

amúgy meg nem a piálásból meg az okádásból áll az életem....

2010. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
A párom a barátnőmmel csalt meg (buliban, én hazamentem, de ő még maradni akart..pff), én is az egyik haverjával őt. Először ő engem, de az véletlenül derült ki, én elmondtam neki.
2010. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha valaki szereti a párját, akkor nem csalja meg, a pia nem kifogás, meg az sem hogy rámásztak, de akivel megcsalta, az sem számít neki egy fikarcnyit sem, csak pina legyen vagy kuki :)


még jó h a pasim nem jár buliba és bírja a piát, én piálva is tudom mit csinálok, és a szerelem csak úgy magától nem múlik el, ahol egy párkapcsiban minden oké, ott egy harmadik fél nem szólhat bele

2010. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

09.01 nek teljesen igaza van.


Kérdező te minek neveznéd azt a nőt(?) aki megcsalja a párját de ha kiderül ahelyett hogy gerinces ember módjára bevallja és min. bocsánatot kérne inkább három napig győzködi h. nem is volt semmi. Nem neked kéne itt kioktatni a jónépet hogy kit tartson k-nak mert szerinted az aki ingyen fekszik le mindenkivel már nem az. Én nem tudom mit írt akire a válaszodban hivatkozol de ha lekurv@zott igaza volt.

2010. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy igaz kapcsolatban tényleg nem lehet csak úgy betörni, részegen megdugni a másikat. Én már csak tudom, sokáig próbáltam elcsavarni egy lány fejét, pedig tudtam, hogy van valakije. Nem sikerült, kicsit sem.
2010. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

nem tudom hol olvastátok, de én egy szóval sem említettem olyasmit hogy piás voltam.

nekem pl valamilyen szinten volt okom arra hogy azt csináljam amit csináltam. csak néhány: a pasim agresszív és mindenkire féltékeny. hónapokon keresztül azt hallgattam hogy mindenkivel lefeküdtem. gondoltam ha már úgyis ezt kell hallgatnom amikor iszik egy kicsit akkor legyen valami oka i!!!

különben nem véleményeket kértem a sok szerencsétlen prűd nyomitól, hanem válaszokat az értelmesebb emberekől!!

2010. dec. 5. 01:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!