Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltad mar a parodat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad mar a parodat? Ha igen miert? Es megtudta? Nemet kort irjatok legyszi.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sosem csalnám meg.


21/F

2011. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Ő igen. velem csak egyszer, de utoljára. Attól a perctől már nem volt a párom.



19/L

2011. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem csalnám meg. 20/l
2011. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyik barátomat sem csaltam meg.

Igyekeztem mindig normálisan, kulturáltan lezárni az aktuális kapcsolatot.

27/N

2011. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és undorító dolognak tartom a megcsalást mindkét fél részéről.


21 L

2011. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Sok mindenki máshogy vélekedik erről...

Hogy ha megcsalok valakit,akkor már vége is van mert megcsaltam,és ha igazán szeretem akkor nem tudom. :D

De sokmindenki tudja,hogy ez nem igaz... a szex csak szex.

tuti megcsalt engem is már a barátom,csak leszarom... mert ha nem mondja el,akkor nem tudom meg,és ha nem csinálja hülyén,tényleg soha se fogom tudni. Akkor? amit nem tudok az nem fáj.És amit ő se tud,az neki se...

attól még hogy szerelmes vagyok,kívánhatok mást. :D mint írtam,a szex csak szex. Számomra nincs jelentősége.

de amúgy nem csaltam meg még szexel senkit. :D 21/L

2011. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy az első barátnőmre volt jellemző ez, de már rég vége.
2011. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

JA meg bűntudatnak se kéne lennie emiatt. Ha a barátom megcsal,és sírva jön hozzám hogy megcsalt,akkor csak nevetek eggyet,hogy szedd már össze magad... ne legyél ilyen hülye. :D

nekem elég,ha szeret és mindig hozzám jön vissza,nem ahhoz,akivel éppen kefélget. :D ugyanígy vagyok én is.

2011. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet én fogom fel lazán... de nektek tényleg ennyire fáj,ha megcsalnak?:D
2011. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem csaltak meg soha, az első barátnőmnek már megvolt a kapcsolata csak kis idővel jöttem rá. Igen engem bánt, hogy ha megcsalnak és direkt olyan nőt kerestem akiben megbízhatók és nem egy libát választottam:)
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!