Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napot jártam egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napot jártam egy csajjal, de dobott és ezt mondta: "nekem ez igy egyszerre sok. Kell egy kis idő" A 3. napon még nem volt semmi baja, de a 4.5. napokon megváltozott. Lehet az a baja hogy mindenki megtudta hogy járunk? Vagy vmi más? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki külsőre, és az elején azt hitte, anélkül is működhet a dolog.
2011. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de aztmondta tetszem neki :\ meg hogy szeret, aztán másnap bumm, minden más lett
2011. máj. 28. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Azt mondta? Nagyon naiv lehetsz, ha mindent elhiszel egy lánynak...
2011. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem mondom hogy egy lánynak, hanem konkrétabban úgy általában. Nem kell mindent szó szerint venni. Meg nem hogy csúnya vagy vagy bármi de attól még lehet neki nem tetszel aztán nem akart megbántani. Sötöbö
2011. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel kell dolgoznia a ronda külsődet, erre egy kis időt kért tőled.Mi is a baj?:D
2011. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyelj ezen ne csodálkozz 5 nap elég hosszú idő nem csoda hogy ez igy egyszerre túl sok neki !!!
2011. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!