Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltad mar a parodat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad mar a parodat? Ha igen miert? Es megtudta? Nemet kort irjatok legyszi.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Én csak azt csaltam meg akit nem is szerettem igazán... akit igen, azt nem lettem volna képes, de nem is akartam.

Amúgy én aggyal tudom, hogy az lenne a laza meg egészséges felfogás ahogy a 71% csinálja, csak ez nem ilyen egyszerű :D

18/F

2011. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok liba. Csak nekem ezerszer fontosabb a szeretete,mint a farka. És mivel tudom hogy férfiből van,tuti hogy vannak neki is olyan pillanatai,hogy simán megcsalna. Mint minden férfinek. :D És minden nőnek. Ki legyek én,hogy megtiltsam neki ezt? végülis... az csak.. szex. Nemtudom felfogni.:D régen nekem is szar volt ha megcsaltak,de mára már leszarom,mert fiatal vagyok és nem fogom lekötni a barátomat. Nem vagyok kö*csög. :D
2011. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi:) én nem bírnám elviselni, ha kiderülne, hogy a hapim más nőnél keres kielégülést... nem érdekes, ha ráizgul (mondjuk ne mesélje el részletesen, hogy fú micsoda bombanő... árt az egómnak:)), csak jöjjön hozzám az örömért:)

nekem a szeretkezés az egy ilyen bizalmas dolog, vagy nem tudom hogy mondjam:)

jaj, és nem csaltam:)

23N

2011. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

16:11-es válaszoló! Én nem tudom így felfogni a dolgokat, mint te, hogy a szex csak szex. És szerencsére a párom is úgy gondolkodik, mint én. Mi 8 éve vagyunk együtt, de SOHA nem jutott eszembe megcsalni őt. Neki sem engem, ebben biztos vagyok. Szeretjük egymást, nekünk a szex a szerelem velejárója, és érzelmek nélkül nem tudnánk mással kefélni. De nem is akarunk. A kapcsolatunk kisebb-nagyobb hibákkal együtt is tökéletesnek mondható, szexuális téren is minden rendben van, akkor miért kellene félrekacsintanunk? Korábbi kapcsolataimban engem csaltak már meg, és rohadtul fájt. Nem értettem az okát. Hálát adok a sorsnak, hogy egy olyan férfival hozott össze, mint a párom. Nincs gond, ha mindkét fél úgy gondolkodik, mint te. Ha a párodnak is megfelel ez a felállás, akkor oké. De amikor már megbántod azt, akit állítólag szeretsz, mert ez csak szex, minek ebből akkora felhajtást csinálni, na, akkor az már egy gerinctelen, aljas dolog.

25/L

2011. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
en nem de te kosd fel magad
2011. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hűséges típus vagyok, meg nem fordult a fejembe, hogy azt, akit szeretek valaha is megcsaljam! Volt rá lehetőségem-alkalmam, de köszönöm nem kérek belőle, utána nem tudnék a szemébe nézni a páromnak!

És még engem se csaltak meg :) Remélem nem is fognak, abba belehalnék... :(

2011. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: ma 15:47"


Nem az fáj,hogy megcsal,hanem az,hogy megalázott,mert más p*csája jobban kellett neki,mint az enyém.A nyitott kapcsolat nem kapcsolat,az ember elvből monogám.

Ez nem laza felfogás,hanem ribancos.

2011. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!