Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire számíthatok, ha a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha a férjemnek feltehetőleg afférje volt/van egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi történt, volt-e egyáltalán valami vagy van vagy csak az egyik fél remél többet. Amit tudok, hogy a férjem és a diákja között kialakult valamilyen baráti kapcsolat és félreérthető levelezgetésüket megtaláltam a férjem emailjei között, mikor a dolgainkat intéztem. Annyi szűrődött le, hogy a lány nagyon elveszettnek állítja be magát és köszöni, hogy a férjem van neki, rá gondol folyton. Nem hazudok, ledöbbentem. Nem akartam rögtön letámadni őt, hogy megtudjam az igazságot, de úgy éreztem felesleges várni,ezért megkérdeztem még aznap este, mikor ezzel szembesültem és lefagyott szó szerint, illetve elintézte annyival, hogy egy kislány, de nem néz rá másképp, mint ahogy kéne, nincs kedve erről beszélni. Még sosem volt olyan helyzet, amikor okot adott volna arra, hogy ilyen problémába kerüljünk, nem az a fajta ember. Fogalmam sincs hogy érdemes-e ezen gondolkodni tovább, de úgy érzem valami nincs rendben, nem őszinte, rosszul érintette, hogy megláttam ezt a dolgot és azóta próbál kevesebb időt itthon tölteni.


Nem tudom mit tehetnék, még sosem voltunk ilyen helyzetben és őszintén szólva a csalódottságon kívül mást nem tudok érezni, ezért az lenne a kérdésem, hogy ha valakivel történt hasonló megosztaná-e a tapasztalatát/véleményét? Egy fiatal férfi tényleg képes arra, hogy levegőnek nézzen egy másik nőt a családja miatt? Vagy miért reagál úgy, hogy hallani se akar róla?

31/N


2014. febr. 11. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy se másold be, mert az a levéltitok súlyos megsértése. Mivel kitörölhetetlenül keringene az interneten, a férjed bármikor szembetalálkozhat vele, vagy a kis Micike, vagy a barátnői, akik lehet, hogy mint bizalmasai olvashatták a levelezésüket.


Tanár bácsi hiúságát legyezgeti, hogy a diáklány belezúgott és bizalmába fogadta. Lehet, hogy még nem jutottak el az ágyig, csak a lelki flörtnél tartanak, de az ördüng nem alszik ám!


Ezek a kis diáklányok gátlástalanul képesek akár a jó jegyért is körbeudvarolni a tanár urat.


Lehet, hogy csak egy kis számító rüfke, aki meg akarja spórolni a tanulást.


A tanarak nem keresnek olyan sokat, hogy érdemes lenne rájuk szállni egzisztenciális okokból.


Ezek a kis kullancsok pedig nagyon is rámennek a pénzre, kocsira, ingatlanra, biztos egzisztenciára.


Sokszor pofára esnek tanár bácsik, amikor a kis kullancs a jó jegy után lelép szépen... :-))))

2014. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csak két verzió lehet, mármint az e-mail-ekkel kapcsolatban: vagy azért írja a férjed, hogy beszéljék meg személyesen, mert nem (egyébként szerintem sem)e-mail-ben érdemes ezt megbeszélni. Vagy azért, amit te is írtál, hogy ne bukjanak le, ha beleolvasol a fiókjába, viszont ezt tartom kevésbé valószínűnek, a szeretők általában a kapcsolatuk legelején megbeszélik a határokat, e-mail irkálás egy olyan fiókba, aminek te is ismered a jelszavát nem valami szerencsés ötlet, ha ilyen buta a kislány, akkor biztosan mondta neki a férjed, hogy ne írjon arra a címre. Én inkább ilyen gyerekes rajongásnak gondolom, de persze mindig benne van a pakliban az ellenkezője is.
2014. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt kiteregetni minden infót, de a férjem 90%-ban fiúkat tanít a munkája miatt, ezért nem volt soha olyan szituáció, hogy diáklányokkal lett volna körülvéve és ha most az első alkalommal ilyen előfordul, nem tudom őszintén mit gondoljak.
2014. febr. 11. 21:03
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem te már teljesen eldöntötted magadban, hogy megcsalt a férjed, persze csak te láttad az üzeneteket. De szerintem adhatnál egy esélyt az ő verziójának is, főleg úgy, hogy nincs semmi konkrét bizonyítékod.
2014. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyértelmű, hogy szerelmes a férjed.Ráadásul nem csak fellángolás, mert védi a 3.felet. Nincs mit ezen szépíteni. És kit védünk? akit szeretünk.
2014. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én szeretném, ha őszinte lenne velem, de mivel nem mond többet, nem tudom azt mondani, hogy egy nagy hülye vagyok, amiért ezen gondolkodom. Ha a képembe nevetett volna, hogy ez egy félreértés vagy elmagyarázza, hogy mi hogy volt, akkor elhiszem. Viszont felhúzta magát úgy, hogy nyugodtan megemlítettem, mindent meg tudunk beszélni, most viszont hallgatag és ideges lett, ez azóta sem változott.

Nem mondom, hogy nem lehet az egész egy hülyeség, de azért ilyen személyes beszélgetést látni az ember társa és egy idegen között nem kellemes és megszokott. Sok női barátunk van, akiket nagyon szeretünk, ez önmagában nem meglepő. Tudom, hogy ki a lány, láttam csoportképen, női szemmel nem átlagos. Megmondom őszintén, ha elmondaná, hogy vonzalmat ébresztett benne, nem csinálnék belőle nagy ügyet, ezt meg lehet beszélni és szerintem sok házasságban előfordul. Szükségem van arra, hogy megbeszéljük.

2014. febr. 11. 21:25
 17/25 anonim ***** válasza:

minél zárkózottabb a témával kapcsolatban, annál biztosabb a dolog.

Főleg, hogy többségében fiúkat tanít, ez a kis "kakukktojás" meg mint "te vagy az én boldogságom" címen írogat neki.

Nos, ennek hosszú előzménye van.


De! Igenis! Minden férfi "olyan fajta", ha megbirizgálják a hiúságát, az érzékeit.


Szóval ez bizony vagy flört, vagy már több is annál.

2014. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Van egy 10 hónapos gyerekünk, nem érzem úgy, hogy eltávolodtunk volna,sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Nem sűrűn veszekedtünk mostanában, ha mégis, akkor főleg azért, mert fáradt vagy felhúzták a munkájában, ezen kívül jól működik a kettőnk kapcsolata és nem tapasztaltam, hogy valami hiányzik. Jó ember alapvetően és nem tudok róla, hogy súlyos gondjaink lettek volna vagy több, mint az átlag fiatal szülőknek.
2014. febr. 11. 21:40
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha tudok vele segíteni, leírom az én történetemet. Én is fiús szakra jártam, alig volt egy-két lány. Az egyetemi tanárom, nagyon kedves volt velem, sokat beszélgettünk óra után is. Nem én kezdeményeztem, hanem midnig ő jött oda hozzám, egyre többször. Persze, nekem sem volt ellenemre, nagyon férfias ember volt. A pénze nem érdekelt, akkor már én is dolgoztam, sikeres voltam a szakmámban. Miután több tárgyam nem volt már vele, elhívott vacsorázni. Tudtam, hogy van felesége, de nem igazán terveztem vele komolyabbat, szóval nem zavart. Az első 1-2 hónapban lebukott a felesége előtt ő is, majd elváltak. Két évig voltunk együtt, majd más okok miatt külön mentünk. Szóval, hogy ha azt látod, hogy hárít, és próbálja a lányról levenni a felelősséget, akkor valószínüleg van ott valami. Ha csak egy szimpla kislány lenne, aki rámászott a tanárbácsira, nem fagyott volna le. :)
2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen gyanús lenne ez a viselkedés, hogy a csajt védi meg terel meg nem akar róla beszélni. Próbál kevesebb időt otthon tölteni, ez pláne. Az is lehet, hogy rosszul érintette, hogy belenéztél az emailjeibe, és emiatt van megharagudva, de szerintem több is van ennél. Vigasztalgatáskor könnyen történik egy ölelés, aztán puszika, aztán meg jön a gyerek. Így járt az egyetemünkön is egy tanár, aztán elvált az asszonytól, hogy elvegye a terhes phd hallgatóját.
2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!