Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi egy nonek es mi egy ferfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy nonek es mi egy ferfinak a feladata a hazassagban?

Figyelt kérdés
Atlagos 2 gyerek eseten...

2014. jan. 23. 08:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
7%

47 Figyi, különböző korosztály, és felesleges fogást próbálnod rajtam keresni, mert ahhoz te kevés vagy:D


De gondolom magadból indulsz ki, ha valótlanságot feltételezel rólam:D

2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
24%
49 Ugye? valamit valamiért:)
2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, én nem szállok bele a személyeskedésbe, csak elég egyértelmű, hogy ha az egyik pillanatba már nagyobbak a gyerekek, a másikba meg még kicsik, most meg ilyen is olyan is van, az minden, csak nem igaz. :D
2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%

Egymasnak társai legyenek, együtt közös elvek szerint, közös értékrend szerint egymást támogatva nevelni a gyerekeiket.


Tanítani őket, a nőnek arra amihez ő ért jobban a féfinakarra amihez ő(legyen ez a matek, irodalom, helyesírás, főzés, rajzolás ésatöbbi)


Támogatni egymást a munkában es a családi életben is..


A knkrét feladatok megoszlása pedig az adott pár feladata..


Nálunk, igaz még nincs gyerek

Amíg dolgoztam: én főztem nagyrészt, de a férjem besegített, főleg, ha nem vot időm, nekem hobbim a főzés... Munkából megjőve azzal vezettem le a feszültséget, megnyugtatott, pedig gyakran a munkakörömből kifolyólag ott is besegítettem..(felszolgáltam hotelben)

A munkandem viszont nagyon más volt, mint a páromé, így takarítani kb sosem takarítottam, mert megcsinálta ő..nagytakarítást együtt..


Most nem dolgozom..

Rotkán segít be, csak a nagytakarításkor, de miért is tenné, hiszen nekem van rá időm..

De pl gyakran kitereget a lejárt gépből, ezt szeretem mert utálom csinálni..

Ennek ellenére nem néz cselédnk.. Meg tudja fogni a porszívőt, ha hosszaban itthon van, meg is teszi, de ha dolgozik akkor nincs rá szükség, mert mindig kész van..

Viszont ha nem vagyok itthon, akkor mire 3-4 nap múlva haajövök nem kap be a lakás a rumli miatt (jó, felmosva porszívőzva nincs, de nem s lenne ideje,mmert azokban az időpontokban nem lehet, amikor ő itthon van(reggel 9-este 10 ig van el)


Tehát az adott élethelyzet, és megbeszélés függvénye..


Nekem speciel arra lesz igényem minimum, hogy amíg takarítok foglalja lea gyerekeket, vagy pedig takarítson ő amíg én lefoglalom, attól függően mekkorák...ha itthon vagyok még velük, akkor evidns, hogy ő inkább legyen a gyerekeivel, hisz nekem ott volt az egész nap, ráadásul az azért akármenyni szereti is az ember a gyerekeit fárasztó:)

Viszont ha már mindketten dolgozunk, akkor felváltva...


Szerretném, hogy a gyerekeinknek se legyen termeszetes, hogy mindig minden házumunkát az anyjuk csinál meg..

Viszont szerintem a férjem is elvárhatja majd a kertes házban(ha végre mgelesz) a kinti munkákból ugyanúgy kivegyem a részem..


Nekem biztos azért evidens ez a szemlélet, mert ebben nőttem fel..

Engem édesapám tanított meg felmosni..öcsémet is....

Nem nagyon tartották a "férfi-női" szerepeket a szüleim sem..


Pl anyu mesélte idén Advent 1. Vasárnapján, hogy a szomszéd még mindig meglepődött, hogy aznap apu főz, anyu pedig a lakást díszíti.. Így osztották fel maguk közt..


Viszont a szomszédnál ez biztosan nem működne...és nem azert, mert a féj nem szeret főzni...

Mindenhez megfelelő partner kell, sok kommunikáció..és összecsiszolódás:)

2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
16%
53 Itt egyedül te próbálsz személyeskedni. Tök jó volt a kérdés, rengeteg válasz volt, és jöttél te, és elkezdtél piszkálni és kétségbe próbálod vonni amit irok.. Ez tény, minden további dumád felesleges:D
2014. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Nekem már mennem kell, sajnos nincs több időm itt ücsörögni, pedig szívesen olvastalak volna még benneteket. De éhes lett a babám, már kalimpál, nem hagyom hogy sírással is megerősítse a jelzését, közben az ovisom inni kér (aki most beteg) és a kisiskolásom játszani szeretne (aki most szintén beteg), huh a házimunkát is félbehagytam...sziasztok...:)
2014. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Milyen alvásidő? Hazaértek munkából, gondolom a gyerek bölcsiből, és a pasi a saját gyerekével, amit addig nem a nő nevelt, nem volt hajlandó foglalkozni. Vagy le kellene 6-kor fektetni a gyereket? Vagy 9-kor takarítani, amikor alszik? Na, nálunk leverték a vakolatot a falról a szomszédok, ha bőgött a gyerek, ennyit a nyafogásról, pedig nem is hagytam sírni. Öt percig sem. Nappal sem és éjjel sem.
2014. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
16%
56 Szia:DD Jó gályázást:D
2014. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Köszi. :D
2014. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
68%
Semmi nincsen feladatuk
2014. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!