Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi egy nonek es mi egy ferfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy nonek es mi egy ferfinak a feladata a hazassagban?

Figyelt kérdés
Atlagos 2 gyerek eseten...

2014. jan. 23. 08:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
74%
Hogy szeressék és tiszteljék egymást. A házimunka részletkérdés, egy jól működő kapcsolatban nem is kéne téma legyen.
2014. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
70%

Egy jó házasságban ahol a két fél tényleg szereti és tiszteli egymást nincs probléma ki mit csinál. Én egy nagyon boldog házasságban élek, immáron 17 éve. Ez idő alatt 4 gyermekünk született, a legnagyobb 15 éves, a legkisebb 4 hónapos. Nálunk így működik mikor még otthon vagyok a gyerekkel annak 3 éves koráig:

A férjem dolgozik, szabadnapjain elvégzi a ház körüli munkát ami amolyan hagyományos férfidolog, szabadnapjain főz (ami nem kényszer, hanem szereti), nagyon sokat játszik a gyerekekkel, nem gond neki etetni, fürdetni, ellátni őket. Nem jár el szórakozóhelyre, csak horgászni, ez az ő hobbija.

Az én feladatom: tiszta, rendezett otthont nyújtani, ellátni a gyerekeket vagyis vinni-hozni őket iskolába, oviba, kertet gondozni (növények termesztése, virágok ültetése-gondozása), valamint itthonról dolgozom is, hiszen úgy gondolom egy családban nem lehet egy ember vállára tenni a legnagyobb terhet, az anyagi biztonság nyújtását. Ez túl nagy stresszel járna. Így én is keresek annyit, hogy ha pl elveszti az állását, akkor ne haljunk éhen. Az igaz hogy minden percben van mit csinálnom (most is épp azért ültem a gép elé mert keresem a választ arra hogy kivegyem-e a kihajtott virághagymákat a kertből hogy ne fagyjon el :)), de nem is tudnék leülni csak úgy tétlenül.

Amikor már visszamegyek dolgozni lényegében minden ugyanígy van, annyi a változás hogy ha én dolgozom és a férjem szabadnapos, akkor nem hagy kupit a lakásban. Megtartja a rendet, megfőz hogy nekem legyen meleg vacsim (amit én ugyanúgy megteszek ha ő dolgozik) és berakja a mosatlant a mosogatógépbe, tehát nincs szanaszét. A mosás, porszívózás, fürdőszoba takaríts mindig az én munkám, de ez így jó. Viszont tekintettel van rám, pl nemcsak a WC deszkát hajtja le, hanem a tetőt is rá miután végzett. Tudja hogy nekem fontos hogy ez így legyen. A szűrőbe se hagyja a haját és a cipőjét is mindig leveszi az előszobában. Mindketten tekintettel vagyunk a másik munkájára amit otthon végez és figyelünk rá hogy ha valamit úgy szeret, akkor úgy tegyük. Szerintem ez is amolyan figyelmesség. De nem is telik el úgy nap hogy valami aprósággal ne éreztessük a másikkal hogy fontos nekünk.

2014. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
71%

Én is voltam ilyen pasival. Mindketten hazatértünk ugyanabból a kemény fizikai munkából, és ő leült tévézni. Mondtam neki, hogy legalább a gyerekkel játsszon egy fél órát (aki amúgy csak az övé volt), addig én kitakarítok, összedobok valami kaját. Azt mondta nem, ő fáradt... aztán meg ment a balhé, hogy miért van kupi, miért nincs kaja, miért a gyerekkel foglalkozom csak.


Hát próbáljátok ki, kedves férfiak, mossatok fel mondjuk egy 2 éves örökmozgó mellett. Hát rávetődik a botra azt elkezdi csócsálni a felmosót, majd beleiszik a mosószeres vödörbe, és egy laza mozdulattal felborítja az egészet.

2014. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
9%

A no tisztelje a ferjet a ferje maganal is jobban szeresse a feleseget.

A ferfi elhagya apjat anyat es a felsgegevvel kepez egy egyseget.

Ebbe a 2 montatban minden benne van.

2014. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
10%

egy 2 éves örökmozgó mellett.


A 2 éves örökmozgónak van szobája, és van rajta biztonsági gyerekrács.pl.és ha hozzászoktatod és ráneveled, akkor igen is kifogja bírni, hogy amig te felmosol addig megvárjon, legfeljebb nyafogni fog, vagy bömbölni. No nagy dolog.

2014. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
55%

A no tisztelje a ferjet a ferje maganal is jobban szeresse a feleseget.


Hmm..a kutyám tisztel engem, felnéz rám, én pedig nagyon szeretem. Ez már majdnem házasság?

2014. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
71%
A 7.nek üzenem:anyám szerint vannak ilyen pasik csak sajnos mindegyiknek van barátja:)
2014. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Szerintem a feladarok köre az élethelyzettől függően változnak. Számomra nincs meghatározva előre, hogy ez a férj feladata, meet ő a férfi és akkor mást nem is tud megcsinálni? Ez életszerütlen. Nem szeretem azt sem, ha nekem határoznak meg előre feladatokat, én sem teszem
2014. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
12%
Attól, hogy egy gyerek el van kapatva és nyafog, attól neked ugyan úgy vannak kötelességeid.
2014. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
26 Az:DD
2014. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!