Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két hónapja szültem, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szültem, de még mindig fáj. A párom már türelmetlen, el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Többször is próbálkozott már, de mondtam neki, hogy még mindig fáj és majd szólok, ha lehet szex.

Erre megkérdezte, hogy akkor ő mit csináljon.

Arra gondoltam, hogy esetleg megcsal vagy ilyesmi.


Amúgy ez volt az első szülésem és majdnem három kiló volt a kicsi.


2014. jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, visszatérve a kérdéshez: kérdező, menj vissza orvoshoz, bár szerintem a két hónapba még belefér a fájdalom, de mindenképpen menj.

Ha viszont ilyen a kapcsolatod a férjeddel, hogy ilyet kérdezett, és te attól rettegsz máris, hogy megcsal emiatt, akkor ott súlyos, nagyon súlyos gondok vannak.

2014. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
1%
Ugye hogy megoldottad máshogy? Nem tudom feltűnt-e de azt kérdeztem, hogy mindenféle szex nélkül? Nem a behatolás a lényeg, hanem a szexuális élvezet nyilván, anélkül nem bírnád te sem. Nem kell ilyen álszentnek lenni, hogy szembeköpnéd magad, ha megcsalnád. Nem azt kérdeztem, hogy megcsaltad-e, hanem azt hogy szex nélkül egy évet nem bírsz ki. És tényleg nem, hiszen te írtad, hogy megoldottátok valahogy. Most az mindegy is hogy hogyan, de ugye hogy szükséged volt rá.
2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de te nem vagy teljesen épelméjű.
2014. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%
Mert?
2014. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
86%

Nem egyértelmű? Azt sem tudod, miről van szó. Szerintem terhes nőt te még közelről sem láttál, nem hogy közöd volt hozzá. Valószínűleg normális párkapcsolatod sem volt, bár most biztos bekamuzod, hogy te évek óta boldog vagy valakivel, aki már szült neked 5 gyereket. Osztod az észt, hogy két hónapig szenvedni nem normális, miközben a szüléshez körübelül annyi közöd van, hogy ott voltál a sajátodon.

Inkább mássz vissza a fára, és ne itt riogasd a népet, már így is elég lepontozást kaptál.

2014. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
87%

hümm..

A kedvesem kiskori fitymaszűkületét nem kezelték rendesen, ami most jelentkezett.

3 hónapja semmi.

Várom a jelentkezőket, hogy kivel is lépjek félre!


Milyen hozzáállás ez?

Kérdező tényleg menj orvoshoz magad miatt is, mert ez nem állapot, hogy nem múlik a fájdalom, de én a helyedbe nem sokat aggódnék a férjem szexuális vágya miatt, ha már ilyen "kedvesen" áll hozzád.

Most nehogy már ez legyen az előrébb való neki!

2014. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
76%

az ilyen szintű fájdalom valóban nem normális,de azért...Nekem császár után 4 hónap kellett,h ne fájjon az együttlét...Dokinál voltam,széttárta a karját,h nem tud mit csinálni velem..egy antibiotikum kúrát kaptam,mivel az első után 40 fokos lázam lett...Mindent lehetett mondani,csak azt nem,h nem kívántam a férjem,és hárítottam,ugyanis a szülés előtti napon is együtt voltunk még...Nem baxtatott,megértette..

Most második terhességemnél minden összejött,az aranyértől a nyíló méhszájig...Pont a minap beszélgettünk róla,h az elmúlt fél évben kb. 3szor voltunk együtt..ami az alap heti 3-hoz képest elég rossz teljesítmény..és még csak most fogok szülni..

Érdekes módon sosem kérdezett tőlem ilyet,h "akkor ő most mit csináljon..."szenved velem,ennyit tud,meg szeretni,mert azért mégis csak a közös gyerekünket várom/várjuk..

2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne bírhatná ki valaki 2 hónapig , fél évig, 1 évig szex nélkül?


Én pl bírtam ki 2 évet is amikor úgy alakult.


Kérdező: menj orvoshoz


a férjed meg idióta...Mit csináljon? verje a fejét a falba...komolyan....tényleg vannak ilyen hülye emberek? szerintem van keze....vagy arra lusta?

2014. jan. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
64%
De ez olyan közhely, hogy valaki nem bírna ki legalább 1 évet szex nélkül. (: Mert amúgy itt gyakorikérdeseken tök természetes, hogy az embernek születése óta van párja, és ha szakít vele még is, akkor pedig féléven belül talál egy újat. Én imádok maszturbálni, de azt is alkalomadtán, amikor úgy esik jól. Nem a testi örmökből áll a világ. Számomra egy jó, hosszas beszélgetés is nagyon kielégítő, kitud kapcsolni nagyon is. És nagyon apró dolgokban is remekül megtalálom az örömet, nem kell ehhez szex. :) A szex akkor esik jól, ha igazán szerelmes vagy valakibe. A szex egy plusz dolog a szerelemben, nem a szex maga a szerelem. Simán ki lehet bírni 1, vagy többet évet is szex nélkül.
2014. jan. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
54%

Az nem fura, hogy még fáj 2 hónap elteltével is mert mindenkinek másként viselkedik a teste, de az viszont nem normális, hogy ülni nem bírsz.

Menj orvoshoz! Az pedig csak kifogás, hogy "nem volt fogadott dokim" nem te voltál és leszel az első akinek nem volt!


Férjed pedig egy kanos idióta, ha szeret akkor megértené, nem erőltetné a dolgokat. Ott a keze vagy a te kezed, szád és kész. Nem ezen fog múlni, hogy megcsal-e vagy sem, ha meg akar úgyis megteszi.


Nekem elég körülményes volt az első szülésem és 5 hónapig nem volt szex, persze a férjem már szeretett volna együtt lenni, de tudta nem lehet így ha akart valamit akkor megoldotta saját magának vagy én neki.

2014. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!