Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két hónapja szültem, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szültem, de még mindig fáj. A párom már türelmetlen, el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Többször is próbálkozott már, de mondtam neki, hogy még mindig fáj és majd szólok, ha lehet szex.

Erre megkérdezte, hogy akkor ő mit csináljon.

Arra gondoltam, hogy esetleg megcsal vagy ilyesmi.


Amúgy ez volt az első szülésem és majdnem három kiló volt a kicsi.


2014. jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
89%

Megnyugtatásul: egy szerető és gondoskodó férj kibírja pár hónapig szex nélkül. Számos esetben láttam ilyet. Jópár többgyerekes baráti család van a körömben, a legtöbbnél nem okozott gondot és nem ment félre az apa.

Tisztelet, szeretet és empátia kell hozzá... de ez a normális.

2014. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként miért ne tudnál nőgyógyászhoz menni? Megkeresed a hozzád legközelebbi nőgyógyászatot, és elmész rendelési időben.
2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

Akik a van szád, kezed stb kommentárt írták: a páromat műtötték (ő a férfi), urológiai műtét, 2 hónapig nuku szex, most nekem is basztatni kellett volna, hogy igaz hogy k.ra fáj a farkad, de azért kinyalsz, ugye??? Nem! Szépen kivártuk és kész!

Bár a kérdező se 100, hogy nem megy dokihoz!

2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
90%
Orvoshoz kell menni,a férjednek meg kicsit tolerálnia kellene,hogy fáj neked.
2014. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy nem tudsz kihez menni? Magándokihoz is mehetsz előzetes jelentés alapján, meg sztk-s alapon is. Ha nem tudsz ülni se, akkor már édesmindegy melyik, csak lásson orvos.
2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
95%

" Két hónapig egy egészséges pasi sem bírja ki. "


Na ennél a kommentnél telt be a pohár.

Férfi vagyok. A feleségem a terhesség utolsó heteiben, és a szülést követő hetekben sem próbálkozhatott nemi élettel, és tudjátok mit? Szembeköptem volna magamat, ha csak eszembe jutott volna egyszer is bármi olyan, amik itt felmerültek előttem. Csak az aggódást éreztem, és igyekeztem neki ott segíteni, ahol csak tudtam. Egészséges pasi nem bír ki 2 hónapot? Tájékoztatlak, hogy 1 évet is kibírtam volna, akár az egész terhességet, ha olyanról van szó.

Nem kívánom, hogy ilyen mentalitással összegyere bárkivel is, sajnálnám szerencsétlen nőt.

2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdező egy szerencsétlen mártír. Két hónapig szenvedni szülés után, egyáltalán nem normális, akár magán orvosnál, akár ügyeletesnél szült. Az ő hibája lesz, ha megcsalja a férje. Két hónapig egy egészséges pasi sem bírja ki. Hol voltál a 6 hetes kontrollon? Menj ahhoz, és mond el a problémádat, vagy most már soha többet nem mész nőgyógyászhoz?"



Szülésig még nem jutottam, de 6 hónapos terhes vagyok. A terheslottón nyertem egy olyan brutál aranyeret, amiről elképzelni nem tudtam, hogy ennyire fájhat.

Azonnal elgaloppoztam szakorvoshoz, aki széttárta a kezét, hogy műtéti úton gyógyítható lenne, de terhes nőhöz nem nyúlnak - úgyis a terhesség okozza, valószínűleg szülés után spontán gyógyul (a hasban levő súly nyomja a vénákat, pang a vér, ez van).


Gondolhatod, hogy ha ülni se tudok és érintésre is ordítok, mennyire igénylem, hogy ott lent matasson bárki. Megoldás nincs, férjem kénytelen jó képet vágni hozzá.

2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
54%
27-es: De a kérdező el sem ment orvoshoz. Azért kérdeztem, hogy miért nem megy oda, ahová a kontrollra ment, vagy miért nem mondta el a problémáját akkor annak az orvosnak.
2014. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
1%
26-os: 1 évig kibírnád mindenféle szex nélkül?? Ezt nem hiszem.
2014. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
95%

" 26-os: 1 évig kibírnád mindenféle szex nélkül?? Ezt nem hiszem. "


Majdnem fél évet "kibírtam", egy évig, másfél évig is tenném, ha olyan gond lenne. Megoldottuk máshogy addig, de csak ritkán, mert nem akartam őt ezzel is terhelni. Volt elég baja nélkülem is, és őszintén szólva csak csodálni tudom a nőket, hogy miken mennek keresztül terhesség alatt, főleg, ha valami nem klappol.

Tudod, amikor van egy igazi párod, akkor rájössz, hogy ugyan fontos a szex, a testiség, de anélkül is ugyanolyan harmóniában tudtok élni egymással. Tudod mit nem bírnék ki újra? Nem a behatolásos szex hiányát, hanem az aggódást, meg látni a szenvedést a feleségem arcán. Te egyébként mit gondolsz, de most őszintén? Milyen világban élünk mi? Ő a párom, a feleségem, a gyerekem anyja, a legjobb barátom. Sok év van a hátunk mögött, öröm és gondok egyaránt, de ha igaz társa van az embernek, akkor NINCS lehetetlen. Talán az a legjobb megoldás, ha ilyenkor egyből szaladok és megcsalom őt?

Ismétlem, szembeköptem volna magamat még a gondolatra is. Nem tudom, mennyi idős vagy, ha 18-20 felett, akkor sürgősen kezdj el felnőni.

2014. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!