Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a pár hónapja tartó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár hónapja tartó kapcsolatodban, a párod kijelentené, hogy házasságig nincs szex sem petting, várnál rá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2013. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

talán igen,egyébként hívőknél így van

míg "ismerkednek" addig semmi sincs,eljegyzésnél mehet a kézfogás aztán esküvő utána csók és szex,addig semmi..

2013. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
nem.
2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem szeretnék házasodni, nem várnék. Ha ennyire különbözik valakivel az életről alkotott felfogásom, nincs is értelme.
2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
mielőtt autót veszel,nem viszed el egy próbakörre? ...kizárt dolog, hogy csak házasság fejében legyen szex!
2013. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez így olyan, mint a zsákbamacska. Mi van, ha mondjuk impotens a pasi (már ha pasiról van szó), vagy esetleg eü. okok (fejlődési rendellenesség) nem alkalmas a szexre? Vagy ha "mindene megvan", de egyszerűen nem illetek össze az ágyban? Utána így leélni egy egész életet? Szerintem elég nagy felelőtlenség, én biztosan nem mennék bele (39N).
2013. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy várnék...nem hülyültem meg.Mi van ha utánna is így áll hozzá?Mivan ha nem jövünk ki egymással az ágyban?Mivan ha ku.rva sz@r vele a szex?Á felejtős..biztos hogy nem..
2013. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Amado atya ***** válasza:
82%
Nem.
2013. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
En a paromra vartam volna,mert kb az elso heten tudtam h o az igazi nekem.Barmit megtettem volna erte ahogy most is. Sot ha most kiderülne h valamilyen oknal fogva tobbe nem tud semmilyen formaban szexelni akkor sem hagynam el es szeretot sem keresnek inkabb megoldanam magam.Mi lassan 10 honapja nem szexeltünk a terhessegem miatt.Most varjuk meg h leteljen a hat het.De a romantika es a szerelem igy is meg van az eletünkben,persze mar a falat kaparom az fix,de en hiszem h a szerelem a legfontosabb es h az mindent legyoz.
2013. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Mostani eszemmel várnék.
2013. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!