Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a pár hónapja tartó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár hónapja tartó kapcsolatodban, a párod kijelentené, hogy házasságig nincs szex sem petting, várnál rá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, emiatt nem. Ha bármi baja lenne egészségügyi, lelki, bármi, akkor addig várnék, amíg csak kell. De esküvőig várni, hogy utána esetleg rájöjjünk, hogy nem passzolunk össze, másak az igényeink, aztán meg emésszük magunkat, szenvedjünk egy rossz kapcsolatban, aztán meg váljunk... Ennek nem látom értelmét.
2013. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Viccelsz? Dehogy. Nem hiszek a mesékben.
2013. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég átverés szagú.

Ennek akkor volt jelentősége mikor összeadták őket - mások - s nem volt beleszólása s válás se volt ellenben a házasság eszköz volt egyik fél felmenőinek a vagyonszerzésre és nem volt lehetőség a válásra.

Na ott fontos volt hogy ne derüljön ki házasság előtt ha gixer van az ágyban.

Utána volt sok boldogtalan élet de a gyermekeiket semmibe vevő családfőnek munka nélkül lett pénze.

2013. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
SOHAAAAAAAA
2013. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Én sem várnék. Nyilván egy házasságban nem ez a legfontosabb de azért nem elhanyagolhatò. Ha nem müködik a szex arra simán rámehet a házasság.
2013. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy szexuálisan aktív emberként képtelen lennék évekig várni, nekem pedig ahhoz, hogy hozzamenjek valakihez idő kell, hogy megismerjem, együtt kell éljek vele.. Stb


Ahhoz hogy ismerjem szexuális téren is kell egyezzünk, pont a minap olvastam itt, hogy valakinek az eltérő igények miatt tönkremegy valszínűleg a házassága

2013. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretném, akkor igen. Ha a házasság előtt a semmi szex, sem csók - dolog működött sok-sok évszázadon át, akkor most sem lehet kizárni a létét.
2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
48%

Szereted annyira, hogy azt mond vársz rá? Úgy is, hogy esetleg sose kéri meg a kezed?

Nekem volt olyan amikor az anyósjelölt ellenem áskált, részegen egy szál bugyiban ordítva Qrvázott engem, de az akkori párom megvédett és mellém állt. Mondjuk annyira már nem szeretett, h össze is költözzön velem, ezért szakítottunk.

SZÓVAL! Ha szeret téged, szereted, akkor élvezzétek az együtt töltött időt. De ha ez neked nem elég, akkor ne áltatsd magad, mert csak ártasz vele magatoknak.

2013. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

NEM.

max az álompasimért megtenném

de neki sosem kellenék

2013. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!