Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkodhet egy 12 eve tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkodhet egy 12 eve tarto hazasssag szex nelkul? Mar 1 eve nincs szex. Vannak ilyen hazasparok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztázzuk. Mennyi idősek vagytok a pároddal?
2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, ez függ a két ember habitusától. Ha mindkettőnek jó így, akkor nincs baj, van ilyen is. De ha az egyikük megszenvedi az intimitás hiányát, akkor feszültségek keletkeznek és válságba kerülhet a kapcsolat.


Egy dolgot ne feledj! (Saját tapasztalat.) Beszélni, beszélni, beszélni róla!!! A szőnyeg alá söppört gondok idővel olyan kupacokká nőnek, hogy valaki hasraesik benne. Képletesen, ha érted mit akarok mondani ezzel.


Ha bármelyikőtök nem érzi így jól magát, tényleg próbáljatok mielőbb az okok végére járni, nehogy eltávolodjatok egymástól.

2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
45 ès 42
2013. jún. 6. 14:57
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Háááát ... szerintem még fiatalok vagytok hozzá ,hogy cölibátusban éljetek ! Miért alakult ez igy ? Egyikőtök sem vágyik a másikra ?
2013. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.És úgy veszem ki a szavaidból, hogy Neked sem tetszik a helyzet. Meg kell találni a miértjét, és beszélni kell róla. A férjednek mi oka lehet arra, hogy nem szeretne szexelni?
2013. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Talan megcsal?
2013. jún. 6. 15:09
 7/47 anonim ***** válasza:
92%
Talán igen :/ !!! Ha veled nem kivánja az együttlétet már egy éve,az több mint elgondolkodtató ... Megváltozott a viselkedése ?
2013. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%
Beszélgess vele erről ... az is lehet ,hogy egészségügyi gondjai vannak,amik nehézkessé teszik a házaséletet ..
2013. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem egy nő megérzi, ha megcsalják. Nem volt még részem benne(remélem nem is lesz), de én magamat ismerve tuti, hogy érezném, hogy van valaki más.

De azt szokták mondani, ha egy pasi megcsalja a feleségét, akkor otthon még jobban teljesít, nehogy még a gyanú árnyéka is felmerüljön. Én mindenesetre kideríteném az okot.

Provokáld, légy szexi, csábító, csinálj meghitt hangulatot, ha ez sem jön be, akkor vagy egészségügyi a dolog, vagy tényleg jóllakik máshol, ezért nem éhes már otthon.

2013. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Vannak de ez csak tünet, valami nem működik és hamarosan robban fog. Szavaidból nem úgy tűnik, hogy ez számodra egy megfelelő helyzet lenne...
2013. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!