Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkodhet egy 12 eve tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkodhet egy 12 eve tarto hazasssag szex nelkul? Mar 1 eve nincs szex. Vannak ilyen hazasparok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:44
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Persze biztos bennem is van hiba,de eleg higenikusnak erzem magam es torodom a kulsommel.Ne ertsetek felre nem nagykepusègbol ,de sok ferfi barmit megadna,ha csak egyszer is az ovè lehetnèk.Csak a ferjemnek nem vagyok mar jo??!!
2013. jún. 7. 16:31
 22/47 A kérdező kommentje:
Kedves17 a felesèg vagyok!Nalatok,hogy munkodik ez?Nem is kozeledtek egymashoz egyaltalan?A felesèged nem probalkozik?Vagy Te sem probalkozol?
2013. jún. 7. 16:35
 23/47 anonim ***** válasza:
hetente tobbszor is probalkozom. es nem csak a sexel szeretnek kedveskedni neki. virag csoki hazimunka. de amikor este( kb 1-2* egy heten hogy azert ne minden nap ez legyen) probalok kezdemenyezni egy olyan arcot vag hogy mit akarok tole mar megint akkor k..ra elmegy az ember kedve. es inkabb csak elhuzza a szajat. hat igy nekem sincs szeretkezni.
2013. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
23as Ti mennyi idosek vagytok?
2013. jún. 7. 19:17
 25/47 anonim ***** válasza:
23 es 17 ugxan az. mostantol P. okes? 34 evesek vagyunk.
2013. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Talan megcsal?"


Tudod, kérdező, azért a férfiak nagyobb része nem ilyen lelkizős típusu, főleg nem a magcsalós fajták. Attól, hogy szeretője van, még vidáman dughat veled is. Egy statisztika szerint, egy egészséges férfinek percenként négyszer jut eszébe a szex. Már egy női bicikli, vagy egy pikánsabb reklám is beindíthatja.

2013. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
P. nekem is elsore ez jutott eszembe de ez baromsag. baromsag egybol erre gondolni. mert csalna meg??!! magambol kiindulva: azert vele hazasodtam mert vele akarok lenni. testileg is. ha meg gondom van akkor mondom nem pedig szo nelkul elhuzok massal vagy eppen titokban. sztem ok sem csalnak meg de azert persze jobb ovatosnak lenni.
2013. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Igen, működhet szex nélkül egy házasság. Én egy ilyen kapcsolatban vagyok harmadik résztvevő. A pár már 10 éve nem él együtt nemi életet. Én 3 éve ismerkedtem meg a Hölggyel.

Azóta hetente lefekszünk egymással, és őrülten jó az együttlétünk. A Hölgy elmondása szerint soha nem volt

jó a férjével a szexuális életük. Éves szinten lehetett

csak gyakoriságról beszélni. Évente talán ha 10 alkalommal voltak együtt.Hát, ez kevesebb mint havi egy. Most, 52 évesen meg hetente, velem.

2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

28-as, a Te történeted erkölcsi-etikai szempontból nyilván vitatható és aggályos, de végülis a hölgy a házasságával együtt így tud teljes életet élni... Meg lehet érteni.

Mondjuk azt nem tudom, hogy Neked ez miért jó így, de nem is tisztem ítélkezni.

2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:

Tisztelt"29"-es!


A Hölgy nem akarja elhagyni a családját, de vágyik egy kis

gyengédségre, amit eddig nem kapott meg. Az én házas életem sincs úgymond rendben. Mindkettőnk párja tud a kapcsolatról, persze el nem fogadják, de eltűrik, mert még mindig jobb így, mint két széthullott család. Családon kívül megadjuk, és megkapjuk, amit a párunk nem ad meg.

Aztán lehet felháborodva erkölcsről prédikálni.

Ja, én a párom tartós betegsége miatt nem részesülök

otthon a Női gyengédségben. Megtehetném hogy elhagyom, de szerintem ez lenne erkölcstelen, és etikátlan.

Inkább ápolom,és segítem Őt, heti egy nap kivételével.

Válaszom nem vitaindító volt! A téma részemről lezárva!

2013. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!