Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkodhet egy 12 eve tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkodhet egy 12 eve tarto hazasssag szex nelkul? Mar 1 eve nincs szex. Vannak ilyen hazasparok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

29-es vagyok. Nem értem, hogy mitől durrant el az agyad, hiszen ennél tapintatosabban és udvariasabban nem tudtam volna fogalmazni és még azt is beleírtam a válaszomba, hogy nem tisztem ítélkezni.


Biztos, hogy jó válaszra reagáltál 30-as?

2013. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:

Tisztelt "29"-es!

Nem durrant el az agyam, csak leírtam amit még úgyéreztem hogy tudnod kell, hogy lássad miként néz ki ez a kapcsolat,és miért van úgy, ahogy van. És tényleg nem akarok senkivel vitázni hogy helyes -e, amit mi teszünk, hiszen itt valaki kérdezett, és én a példámmal akartam neki választ adni.:)

2013. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Teljesen megértettem. Sőt, bármennyire is aggályos vagy sem, a ti esetetek pláne "bocsánatos bűn".


Peace

üdv

2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem működhet, de minek ? Én is hasonló helyzetben vagyok, 12 éve vagyunk együtt....... és lassan 1 éve nincs sex! elhidegültünk egymástól! Működik a házasság, de ezt inkább mondanám gazdasági közösségnek, sex és intimitás nélkül az egész semmit nem ér. (30 éves nő)
2013. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
P. 28as. sikerult egy mondatban meghazuttolni magad. mukodhet igy egy hazassag de te is pont egy olyanban elsz ahol nem mukodik. en is ugy gondolom hogy hazassag intimitas es gyengedsg nelkul nem sokat er. tenni ellene kotelesek vagyunk meg kell probalni valtoztatni de nem az eletunk aran.
2013. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
P. ja meg a joban rosszban... joban igen rosszban kevesbe. en nm igy gondoltam akkor mikor igent mondtam.
2013. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Nem, nem működhet hosszú távon. Ez persze nem azt jelenti, hogy el fogtok válni feltétlenül, de egy 45 éves férfi nem tud szex nélkül élni. Ha veled nem, akkor mással. Ne áltasd magad, hogy ez normális, mert nem az. Lehet, hogy a ti házasságotok más szempontból jó, és ezért nem fogjátok felbontani, de egy biztos, szex nélkül nem fogtok élni, az tuti! A jószerencsén múlik, hogy ki lesz előbb szerelmes, és akkor robban a dolog. Szerintem addig tegyél valamit, amíg nem késő, vagy ha nem érdekel, akkor keress önigazolásokat azon pasasoknál, akik szerinted mindent megtennének egy éjszakáért veled.
2013. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 MoniqueT válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de tele vannak a társkeresők ilyen 45 éves kapcsolatban/ házasságban élő férfiakkal, akik az esetek többségében írnak nekem ( ebben a korosztályban keresek ui.)

Ha mázlid van, akkor van egy barátnője, ha nincs, akkor mindig egy másik nő boldogítja. Én lépnék a helyedben gyorsan, mert az intimitás hiánya megöli a kapcsolatot.

2013. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Én 46 vagyok, férjem 48. Két éve nincs semmi, előtte is elég nyögvenyelősen, ha összejött havonta egyszer. Aztán kijelentette, hogy neki ez nem megy, és beszélni sem hajlandó azóta róla, arról meg pláne, hoy nekem azért még lenne rá igényem. Ennyit arról hogy ki tud szex nélkül élni. Eddig még nem csaltam meg, de most kinéztem valakit, és ha vele összejön, nem lesz lelkifurdalásom. Ja, és ha nem kötnének össze anyagi ügyek (lakáskölcsön), már ott hagytam volna. Mindenesetre nem óhajtok a hátralevő életemben pusztán házvezetőnő lenni...

Még annyit, hogy végtelenül megalázó volt számomra, mikor közölte, nem akar tőlem semmit. Nem vagyok dadadt, bár sovány se (sose voltam az), és igenis forognak utánam a férfiak...

2013. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
szia. teljesen igazad van. neked is szamit az intimitas es a szex es mint ahogy sokan masok sem hazvezetonok akaenak lenni. en ferj vagyok es egy noi lakotarsal elni nem jo ugy hogy meg en is tartsam el. ez van most. ja meg persze beleszol mindenbe illetve ugy erzi hogy joga van hozza hogy beleszoljon. foleg ugy lefekudni egy agyba vkival hogy meg raadasul vonzodsz is hozza szexualisan.
2013. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!