Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két hónapja szültem, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szültem, de még mindig fáj. A párom már türelmetlen, el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Többször is próbálkozott már, de mondtam neki, hogy még mindig fáj és majd szólok, ha lehet szex.

Erre megkérdezte, hogy akkor ő mit csináljon.

Arra gondoltam, hogy esetleg megcsal vagy ilyesmi.


Amúgy ez volt az első szülésem és majdnem három kiló volt a kicsi.


2014. jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
51%
Mert a csaj félholt a fájdalomtól? :) alig bír mozogni, kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy ki hogyan elégíti őt vagy mást a közelében ki? :)
2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
39%
HOnnan tudod? te érzed?
2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
31%
Hú ezeket úgy mondod, mintha te lennél a kérdező.
2014. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
90%

Egyikőtöknek sincs igaza!

Neked azért, mert ha ülni sem bírsz, akkor elmész az SZTK-ba, magándokihoz, akárhova, mert ez nem normális.

A férjed meg megérhetné, hogy fáj és nem megy most neked.


Miért nem mész már orvoshoz????

2014. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
10%
Ha fáj, akkor is van mindenre megoldás. Ereszd el a fantáziádat és szeresd másképp. :)
2014. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
97%

17-esnek


Nem, nem én vagyok a kérdező... csak van minimális empátiám. És úgy vagyok vele, hogyha a párom rosszul van, akkor inkább neki kedvezek és ápolom, minthogy közöljem vele (némileg megalázó stílusban) azt, hogy "van szád és kezed".

2014. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
5%
A kérdező egy szerencsétlen mártír. Két hónapig szenvedni szülés után, egyáltalán nem normális, akár magán orvosnál, akár ügyeletesnél szült. Az ő hibája lesz, ha megcsalja a férje. Két hónapig egy egészséges pasi sem bírja ki. Hol voltál a 6 hetes kontrollon? Menj ahhoz, és mond el a problémádat, vagy most már soha többet nem mész nőgyógyászhoz?
2014. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
91%

17-esnek


Egy fizetett prostival lehet ilyet közölni, miután elvette a pénzem, és ezáltal jogosan várhatok egy fizetett szolgáltatást, amiben korábban megállapodtunk.


Itt tudtommal nem egy prostiról van szó, hanem egy beteg nőről...

2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
27%
20-asnak: két hónap után folyamatosan tartó fájdalom az vagy kamu, hogy apucit távol tartsa magától, vagy pedig valós, ekkor viszont érthetetlen, hogy felnőtt nő miért nem megy el orvoshoz, hogy kiderítse, miért fáj nyolc hete az, aminek nem kéne.
2014. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
6%
Mi az, hogy nem tudsz kihez menni?????
2014. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!