Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhagyott 4 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott 4 hónappal szülés után. Ennek 3 hónapja, most visszakönyörögné magát. Normális?

Figyelt kérdés

Mert ő csak megijedt, meg milyen nehéz volt meg én "hogy néztem ki" stb. De már meggondolta magát, és én KÖTELES vagyok visszafogadni, mert joga van a gyerekeivel lenni. Ez utóbbit nem vitatom, de én a magam részéről végeztem vele. 3 hónapig nem hiányoztunk neki, most meg hogy összeszedtem magam, jól nézek ki, a gyerekekkel kialakult egy normális életünk, most visszajönne? A rosszat kihagyja, a jóból kérne?


Szerintetek vissza kéne fogadnom?


2013. okt. 25. 09:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%

Én azért fontolóra venném a helyedben, de nyilván nem ismerem a körülményeket.


A párommal mi is szakítottunk és 3 hónap után visszajött és újra akarta próbálni. Adtam neki egy esélyt, sikerült túllépnem a fájdalmon és csalódottságon, visszajött a bizalom miután a párom nagyon sokat tett ezért, és jobbak vagyunk mint valaha.


A helyzet persze nem ugyanaz, mert engem nem egy gyerekkel hagytak el, de azért jól gondold át a helyzetet.

2013. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak te tudod. Van aki visszafogadná, van aki nem. Részemről nem a válasz, de ez azért van mert én nem birnám túl tenni magam azon amit tett.
2013. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%

Hány gyerek van?

Mit értesz az alatt, hogy azt mondta "hogy nézek ki"?

Egyébként én nem fogadnám vissza.

Szereted még? Ha igen és amúgy felelősségteljes (már amennyire ez lehetséges.... mert felelősségteljes ember nem megy el) tehát dolgozik rendesen, otthon is kiveszi a részét a munkából, nem iszik, nem nőzik, nem szerencsejátékozik akkor lehet esélyt adnék a kapcsolatnak. De csak akkor ha szeretem és ő is szeret.

2013. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám vissza.
2013. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy te mint nő nem fogadod vissza még nem azt jelenti, hogy ő elveszti a gyermekeit.Tehát az ő és a gyerekeivel lévő kapcsolatot segíteném építeni a helyedben.
2013. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

2 gyerekünk van, ikrek.

Úgy néztem ki, ahogy bárki más kinézett volna egy ikerterhesség, szülés és 4 hónapos egyhuzamban max 2 órát alvás után. Az alapvető dolgok megvoltak persze (zuhany, hajmosás, reggel tiszta ruha, ilyenek).

Nem segített a gyerekekkel. Ha segített volna, én is tudtam volna pihenni meg kicsit adni magamra. De így inkább aludtam, mint hogy tornázzak.

2013. okt. 25. 09:20
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépett le, amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá. Ráadásul a 2 pici gyerekére addig nem volt kíváncsi. Hát ezek után már én sem lennék rá kíváncsi. Elválnék, ő fizesse a gyerektartást, és látogassa a gyerekeit, amikor csak teheti.
2013. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A 3 hónap alatt, amíg külön voltatok, látogatta a babákat? Én amúgy nem fogadnám vissza. A gyerekeit láthatná, amikor akarja, de nekem nem kéne. Ha egyszer megtette, megteheti legközelebb is, hogy lelép, mert úgy gondolja.
2013. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Én a húgomhoz költöztem, ő nem engedte hogy idejöjjön. Elmondtam a férjemnek hogy mikor megyünk sétálni és merre, mikor megyünk játszótérre, játszóházba, oda jöjjön. Sosem volt neki jó az időpont, pedig ez napi több óra. A nyári nagy melegben meg ugye este is sétáltunk, azt sem mondhatja hogy munkaidőben volt.
2013. okt. 25. 09:27
 10/35 egytüneményvagyok ***** válasza:
94%
A férjed egy hülye idióta. Amúgy ez korábban nem tűnt fel csak a gyerek születése után? Már csak azért kérdezem, mert ha eddig egy férfiak példaképe isteni férfi volt, és most hirtelen lett ekkora hülye, akkor van esély, hogy esetleg normális lehet és tényleg elgondolkodott. De van egy olyan érzésem, hogy előtte sem volt egy túl felelősségteljes ember.
2013. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!