Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mikor lehet felvetni legkorábban, hogy a nő újra figyeljen oda magára?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítsen, sminkeljen, eljárjon tornázni.
2013. okt. 21. 09:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Én tökéletesen megértem, mivel átéltem az éjszakázásokat, és ha nem is mentünk sehová, egy alap sminket mindig feldobtam 5perc alatt. (szülés után 1 héttel) Mivel engem alapjáraton idegesít a szőr, így már a következő héten, intim tájékon pedig a varratszedés után. A tornát 3.-4.-hónaptól, ezt viszont gyorsan feladtam, mert erre már tényleg nem maradt energiám és szerencsére a kilók is olvadtak le rólam a szoptatás alatt, szükség nem volt rá. Nekem dobott a kedvemen a smink.
2013. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

nekem 3 hónap kellett szinte mindenhez, mert annyira fájt a gátsebem, hogy szinte ülni is képtelen voltam

szőrtelenítéshez nem kellett ennyi idő

2013. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az apára rá lehetne bízni, amíg kozmetikushoz, fodrászhoz vagy tornázni megy.
2013. okt. 21. 10:11
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Fél évig ,vagy ameddig a baba szopik,biztosan békén hagynám.Ilyekor kell min. 6 hét,míg a méh teljesen összehúzódik,gátseb gyógyúl,a tejtermelés kb.beáll.Ha pedig nem kap otthon rendszeresen napi segítséget,elég hulla lesz a plusz dolgokhoz.De ha szülés előtt odafigyelt magára,amint lesz enrgiája,utána is oda fog.
2013. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Amíg szopik? De hát az lehet 2-3 év is.
2013. okt. 21. 10:16
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy azt az időt,amíg az apára rá lehet bízni a kicsit,a nő inkább alvãssal töltené,nem a kozmetikában...
2013. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%

1-2 hónap.


Ha magától nem jut eszébe,akkor mondd,hogy holnap te babázol,itt van egy 10-es fodrászra,kozmetikusra (esetleg +5 masszázsra).

2013. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szórakozni eljár, addig apa van a gyerekkel.
2013. okt. 21. 10:18
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Ma már ritkán szopnak néhány hónapnál többet a picik,de akár tápos,akár szopós a baba,nagyon megterhelő az anyának.Időt kell adni,míg belerázódik az új szerepbe és lesz energiája visszatornázni magát az eredeti formájába.
2013. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Akkor a baj nem a szőrös lábakkal van,hanem azzal,hogy nem viselkedeik az elvárásaidnak megfelelően.Kicsoda az illető hölgy neked?
2013. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!