Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mikor lehet felvetni legkorábban, hogy a nő újra figyeljen oda magára?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítsen, sminkeljen, eljárjon tornázni.
2013. okt. 21. 09:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
80%
Világ életemben rengeteget adtam magamra. Mindig szép volt a hajam, a bőröm, ha mentem valahova, akkor a sminkem. Rendszeresen jártam kozmetikai kezelésekre, gyantáztatni 3 hetente, stb. Imádom a divatot, mindig sokat költöttem ruhákra, sminkekre, és nem tudtam volna elképzelni, hogy ez szülés után megváltozzon. Nem is változott. Konkrétan full sminkben mentem szülni, bár nem a szülés miatt sminkeltem előtte, hanem mert el kellett mennem valahova, onnan pedig mentő vitt szülni. Amint hazamentünk alig vártam, hogy rendbe tegyem magam. Nekem mindennapos volt a smink is, ha csak a boltba mentem, oda is tettem fel szempillaspirált, szájfényt. Nem mások miatt, magam miatt, mert én így éreztem jól magam. Szülés után 2 héttel már a fodrásznál ültem, mert le volt nőve a hajam és festetni kellett. Illetve az élet ment tovább. Voltak előre programjaink a férjemmel, ahol nem jelenhettem meg mackóalsóban, kócosan. És nem is akartam. Mielőtt terhes lettem kondizni is rendszeresen jártam, utána ez abbamaradt, eleinte kocogtam, utána már csak nagyokat sétáltam. Amikor viszont a dokim már nem ellenkezett, egyből visszamentem az edzőterembe, és bár amúgy sem híztam a baba súlyán felül csak 2 kilót, fél év múlva már jobban néztem ki, mint terhesség előtt. A férjemnek ezeket egy szóval sem kellett mondania, magamtól mentem. Meg is őrültem volna, ha csapzottan, szőrösen, eltunyulva, rongyos ruhákba ülök otthon egész nap. Én is fáradtabb voltam, mint máskor, de mivel alapból energiabomba vagyok, nem vágott földhöz a szülés meg a gyereknevelés, háztartás vezetése. Maradt időm magamra, és igényeltem is ezt az időt.
2013. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem nagyon értem, a torna ok meg a diéta. Viszont a szőrtelenítés és a smink, ha előtte fontos volt, nem akkora ügy, a ruha se, ha megy valahova. Én szülés után se hagytam el magam, ha kimentem az utcára megpróbáltam ugyanúgy, mint előtte csinos lenni. A szőrtelenítés pedig szerintem nonszensz, hogy valaki a gyerekre fogja, sima igénytelenség.
2013. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg feldobhatnád, hogy közös fürdés plusz leszőrtelenítitek egymást (nyilván férfinek elsősorban csak intim tájékon), ha esetleg erre nyitottak vagytok.

És nyáron a 40 fokban is szőrösen mászkált?

A tornázást szintén úgy tálalnám, hogy mozogjunk valamit közösen, gyerek addig nagyszülőkkel. A sminkelés meg, ha otthon van egész nap eléggé felesleges.

2013. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Amint kiengedtek a korhazbol sminkeltem,ahol kenyelmes volt szortelenitettem,fodrasz 1,5 het mulva,torna 1 honap mulva(nem volt tejem, csak 1 honapig szoptattam) 2 honappal szules utan mar a regi ruhaimat hordtam,amikor a fiam 3 honapos volt buszken vehettem fel bikinit a tengerparton,senki meg nem mondta volna,hogy szultem.

Nekem volt erre igenyem, a ferjemtol persze mindvegig pozitiv visszajelzeseket kaptam.El sem tudnam kepzelni,hogy annyira elhanyagoljam magam,hogy a ferjem vagy barki mas megjegyzest tehetne rola.

2013. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!