Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mikor lehet felvetni legkorábban, hogy a nő újra figyeljen oda magára?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítsen, sminkeljen, eljárjon tornázni.
2013. okt. 21. 09:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért heti 1 szőrtelenítés mindjárt vagy 15 perc, hajmosás tusolással egybekötve még 15 perc, hajszárítás, felöltözés, egy kis szempilla spirál pirosítóval... ezek nem nagy dolgok. Nem vagyok piperkőc, de ha tudom, hogy 6kor kel a lányom, én képes vagyok felkelni 5.30kor, hogy megigyam a kv-mat, felöltözzek, fogmosás, fésű stb..


Ha bulizni eljár, akkor sminkel??

Lehet úgy is figyelni magára, ha nem jár masszázsra, kozmetikába, körmöshöz és fodrászhoz. Ugyanis ezeket mindet el lehet intézni otthon. Még a haj festését is. A baba 2 alvása között is. Szerintem mindenki iszonyatosan fáradt ilyenkor, de attól még nők vagyunk, nem csak anyák.

2013. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Milyen elvárások? Ezt nem értem.
2013. okt. 21. 10:26
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Arra gondolt szerintem a másik válaszoló, hogy bulizni eljár, de egyébként nem figyel magára? Inkább azt várnád el, hogy ne járjon el de legyen minden nap olyan kinézete, mintha a kozmetikából lépett volna ki?! De javítsatok ki, ha tévedek.
2013. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nincs baj azzal, hogy eljár, neki is kell pihenni meg kikapcsolódni. Nem bulizni jár, hanem moziba vagy koktélozni a barátnőivel. Oda néha sminkel, néha nem.
2013. okt. 21. 10:36
 15/34 anonim ***** válasza:
59%

Végső megoldásként esetleg vegyél neki egy bérletet, vagy vannak ilyen átalakítós akciók, pl. pár éve vettünk sógornőmnek egy ilyet, hogy lássa, milyen tudna lenni, ha akarna. Nem volt belőle sértődés. 15e volt, fodrász, smink, köröm :)

Gyerkőc milyen idős? Előtte is hanyagolta magát?

2013. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
26%
Most nem azért, de ha egy nő elmegy bulizni akkor alap a smink és a szőrtelenités. Vagy az a gond, hogy nem tornázik??? A kérdésre válaszolva, ha egy nő a szülés előtt is odafigyelt magára szülés után sem lesz egy igénytelen.
2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Fél éves a gyerek, előtte nem hanyagolta magát.


Nadrágba és hosszú ujjúba megy, így nem látják hogy szőrös a lába meg a hónalja.

2013. okt. 21. 10:43
 18/34 anonim ***** válasza:
91%
Ez ellen akkor nem tudsz sokat tenni, esetleg megpróbálhatod azt, hogy leülsz vele beszélgetni és elmondod neki, hogy ez téged mennyire taszít, nem úgy nyúlsz hozzá, kevésbé kívánod, mert jobb szereted bunda nélkül. Én is ismerek olyat, aki baba előtt tüncicunci volt, minden tökéletes volt rajta, baba után pedig ült többnyire a fotelben, tv-zet, kócos haj, kinyúlt nyakú póló, mert nem számított neki a párja véleménye, hagyják őt békén, mert most anya és pont. Ez sem egészséges. Szerintem ezt egy nőnek fel kellene fogni. Azért nekem senki se mondja azt, hogy nem jó érzés megállni a helyet anyaként és nőként is, tetszeni és kihozni magunkból a maximumot..
2013. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
jav.: tv-zetT
2013. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

De miért kellene kihozni magunkból a maximumot?A nőket agyon nyomja a sok szerep,amiben egyszerre kellene magas szinten teljesíteni és úgy tenni,mintha ez milyen könnyű és csodálatos dolog lenne,ami az egyetlen dolog,ami boldoggá és teljessé teheti a nő és kôrnyezete életét.Vagyis legyünk fiatalok,fittek, jó anyák,jó feleségek,jó szeretők,szüleinknek jó gyereke és persze legyen karrierünk,de legalább 8 òrás állásunk.Es ha ezekből valamelyik nincs,akkor semmit sem érünk.

Ha neki jó szőrösen,legyen az.Ha ez zavar,mondd meg,ne tökölj,beszéljėtek meg.

2013. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!