Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy anya rám...

Torii kérdése:

Mit csináljak hogy anya rám figyeljen és ne a bátyámra meg a hugomra?

Figyelt kérdés
én egy örökbe fogadott lány vagyok 12 évesen kaptam uj családott és nagyon szeretném hogy ugyan ugy szeressenek "anyuék" mint a sajátjukat velemm nem nagyon foglalkoznnak.. :'(
2012. jún. 3. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a problémád...


Hány éves vagy, illetve a többiek hány évesek?

2012. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne várd el senkitől, hogy ugyanúgy szeressenek, mint a vér szerinti gyerekeiket. Még ha meg is játszanák, az akkor sem menne. Örülj, hogy egyáltalán van családod, és nem huszan laktok egy putriban.

Azonkívül még ha a sajátjuk lennél, a középső gyerek jár mindig a legrosszabbul és azzal foglalkoznak a legkevesebbet.

2012. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szeresd őket! Ha megérzik a szeretetedet, akkor ők is mások lesznek. Ne légy féltékeny! Ne a hibáikat figyeld, hanem az előnyeikre koncentrálj. Légy türelmes, kitartó! Sikerülni fog! :)
2012. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
okés köszönöm
2012. jún. 3. 21:39
 5/12 A kérdező kommentje:
én 12 hugom 10 bátyám 15
2012. jún. 3. 21:41
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek elolvasták a hozzászolásaitok <3
2012. jún. 10. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

06-03 15:46


Mondd csak, lehet valaki ekkora tapló, mint te? Nekem is van örökbefogadott gyermekem a sajátom mellett és elhiheted, hogy egyformán szeretem őket.

Kedves kérdező, ha örökbe fogadtak, akkor ugyanolyan gyermeke és tagja vagy a családnak, mint a testvéreid. Ugyanaz a figyelem jár neked is, mint nekik. Ha úgy érzed, hogy nem figyelnek rád, akkor beszélj a szüleiddel, mondd el nekik, hogy úgy érzed, nem kapsz elég figyelmet. Normális szülők azonnal észbe kapnak és orvosolják a dolgot. Nem kell pitizned vagy "jobban szeretned" őket, csak azért, hogy ne hanyagoljanak el.

És az ilyen baromságokra ne figyelj, a kedves válaszoló egy ötéves érzelmi intelligenciájával rendelkezik. Csak remélni merem, hogy nem felnőtt ember, aki szaporodni is képes....

2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés köszönöm neked is akkor majd megbeszélem velük
2012. jún. 11. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:
06-03 15:41 azt a mindenit te mekkora egy tapló vagy. Gondolom benned is annyi az érzelem mint egy légyben. Remélem nem nyújtod ezt a hatalmas szeretet senkinek sem. Iganis ugyan olyan családtag. Ha valaki örökbefogadott egy gyermeket, az gyönyörű tett, és a gyermeknek nagyon jó, Becsülje meg valóban, hogy nem egy putriban lakik.DE ő is ugyanolyan egyenértékű ember, ugyanolyan családtag, mint bármelyik másik testvére...Nehogy már még neki kelljen pitizni a szeretetért. Hát te nem vagy normális ember. Neked egy plüss állat, és egy műanyag gyerek való...
2012. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt kinek irtad?
2012. jún. 11. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!