Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mikor lehet felvetni legkorábban, hogy a nő újra figyeljen oda magára?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítsen, sminkeljen, eljárjon tornázni.
2013. okt. 21. 09:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%
Én bemutatnék a férjemnek, ha ilyenekkel piszkálna. Annyit adjon mindenki magára, amennyit óhajt.
2013. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagyok benne biztos, hogy ezt hosszú távon el tudom fogadni :-(
2013. okt. 21. 12:22
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítés, smink azonnal, torna fél év után, addig érdemes szoptatnia, ha tud, és a szoptatás mellett sajnos egyáltalán nem javasolt a torna, diéta.
2013. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem utasításként, de ha zavar, minél előbb hozd fel a témát. Lehet, hogy ő most egész másként tekint magára, és pl. nem is akar egyáltalán sminkelni, mert már nem érzi fontosnak. Ezen én is átestem, pedig gyerekem sincs, nem szeretek szőrteleníteni, bár azért azt szoktam, de a sminket teljesen elhagytam és nincs is kedvem vacakolni vele. Szerencsére a párom ebből nem csinál problémát. De ha a smink miatt szólna is, azt biztos nem kezdeném újra, sokkal szebb a bőröm, amióta csak krémezem..

A torna megint más kérdés, nyilván ott az egészség is fontos.

2013. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%
Aki sminkelt és szőrtelenített előtte, annak nem probléma utána se, maximum tényleg lustaság. A torna bajosabb, de, hogy a szőrtelenítésre ne találjon időt azért vicces.
2013. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért én mire legyantázom magam, az alaphangon 2-3 óra... jó, nyilván bénán csinálom, de akkor is kell találni 2-3 órát, amikor nyugi van, ő sincs itt, és nem vagyok kivételesen hullafáradt se, mert akkor nagyon fáj... kozmetikusnál meg havi 10 ezerért akárhogy számolom, nem fér bele :(
2013. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
9%
Akkor amíg nincs időd, addig borotva, szerintem még mindig inkább 4-5 naponta leborotválom, minthogy a párom szőrös lábbal lásson.
2013. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
43%
Ha meglát szőrös lábbal akkor mi lesz???? :D
2013. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
Semmi, de akkor se szeretném ha igénytelenül látna, ha azt pár perc alatt megoldhatom.
2013. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
71%

Súlyfeleslege van, vagy csak a csípője szélesebb?

Szőrtelenítést beszéljétek meg, ha te is ápolt vagy, kiszeded az orrodból a szőrt stb. mindig jó illatod van ezen kívül otthon is kiveszed a részed a házimunkában/gyereknevelésben akkor szerintem hozd fel a témát, de ne úgy, hogy 'mé nem szeded le a szőrt?' hanem, kérdezd meg tőle, hogy bántja-e valami mert úgy vetted észre, hogy mostanában nem foglalkoztatja a teste, miért van ez és miben tudsz neki segíteni.

Csodálkoztál, amikor valaki azt mondta neked, hogy nem az elvárásaid szerint cselekszik, közlöm veled, igenis vannak vele szemben elvárásaid (mint mindenkinek mindenkivel szemben), hiszen azt akarod, hogy úgy nézzen ki mint a terhesség előtt.

2013. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!