Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhagyott 4 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott 4 hónappal szülés után. Ennek 3 hónapja, most visszakönyörögné magát. Normális?

Figyelt kérdés

Mert ő csak megijedt, meg milyen nehéz volt meg én "hogy néztem ki" stb. De már meggondolta magát, és én KÖTELES vagyok visszafogadni, mert joga van a gyerekeivel lenni. Ez utóbbit nem vitatom, de én a magam részéről végeztem vele. 3 hónapig nem hiányoztunk neki, most meg hogy összeszedtem magam, jól nézek ki, a gyerekekkel kialakult egy normális életünk, most visszajönne? A rosszat kihagyja, a jóból kérne?


Szerintetek vissza kéne fogadnom?


2013. okt. 25. 09:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még egy esélyt megérdemel, már csak a gyerekek miatt is. Egy utolsót. De most rajta a sor, hogy teperjen, bizonyítson és visszaszerezzen téged!
2013. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem jobbat érdemelsz nála. Akkor hagyott el mikor a legnagyobb szükséged lett volna rá.

Én azt nem értem mit kell ezen ennyi gondolkodni. Már rég beadtak volna a válást.

2013. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Úgy döntöttem, nem maradok vele. De azt azért eljátszom, hogy pár napra otthagyom neki a gyerekeket. Aztán majd kiderül mennyire lenne kötelességem elfelejteni ezt a 3 hónapot.

2013. okt. 26. 09:19
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak azt felejtik el, hogy a párjuk nem anyuci, aki mindent meg tud bocsátani, el tud felejteni és a szeretete ugyanaz marad az idők végezetéig.. Az én volt férjem sem volt képes felfogni, hogy nem büszkeségből nem fogadom vissza, hanem mert már nem szeretem.

Ha már nem tudod szerelemmel szeretni, akkor fölösleges erőltetni. A gyerekekkel tartsa a kapcsolatot, sőt az a legjobb, ha jó sok időt tudnak apucival tölteni (jusson ki neki is a jóból :-DDDD), te meg lépj tovább.

2013. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én megtanítanám neki, mi az a kötelesség.


Kötelesség válás után minimum 18 évig gyerektartást fizetni.


Az ő kötelessége.

2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!