Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhagyott 4 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott 4 hónappal szülés után. Ennek 3 hónapja, most visszakönyörögné magát. Normális?

Figyelt kérdés

Mert ő csak megijedt, meg milyen nehéz volt meg én "hogy néztem ki" stb. De már meggondolta magát, és én KÖTELES vagyok visszafogadni, mert joga van a gyerekeivel lenni. Ez utóbbit nem vitatom, de én a magam részéről végeztem vele. 3 hónapig nem hiányoztunk neki, most meg hogy összeszedtem magam, jól nézek ki, a gyerekekkel kialakult egy normális életünk, most visszajönne? A rosszat kihagyja, a jóból kérne?


Szerintetek vissza kéne fogadnom?


2013. okt. 25. 09:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem fogadnám vissza. Nekem is vannak ikreim is, 10 hónaposak. Mikor születtek, a angyobbik gyerek volt másfél éves. Férjem segített az ikreknél is, meg a naggyal i ső volt többet, pedig nem egy "ősapa" típus.


Szóval te tudod, de jó lenne azon agyalni, hogy na, mikor lép le megint? Már csak becsületből is mardnia kellett volna, tudod, hogy az első időben, főleg ikreknél segítsen neked.


De nem akarlak elkeseríteni, de ikreknél lesz ez még rosszabb is. Ha jön a foguk és sírnak, vagy ha elindulnak... kettő után futni...1 után is elég... Akkor is azon agyalsz majd, mikor telik be a pohár nála, és mikor lép le megint???

2013. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Igen, már kezdődött a fogzás. A testvéremék nélkül megbolondultam volna.


Régen nem volt ilyen a férjem. Tudom, nem tökéletes példa, de tartottunk állatokat, minden hajnalban kelt fel sétáltatni a kutyát, cserélte az almot a cica alatt stb. Nagyon várta a babákat, aztán meg azt vágta a fejemhez hogy ő még nem is akart gyereket... 1,5 év próbálkozás és többi kivizsgálás után.

2013. okt. 25. 09:41
 13/35 egytüneményvagyok ***** válasza:
71%
Ez olyan furcsa. És te már úgyérzed teljesen megútáltad őt? Nem tudnád már elképzelni magad mellett? Talán valami párterápia segíthetne kideríteni, hogy mi volt a baj. Az mindenesetre biztos, hogy ilyen lépés után magam sem tudnám mitévő legyek, és nagyon haragudnék.
2013. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz ebben tanácsot adni. Általában támogatom, hogy egy hiba, botlás után a házastársak próbálják meg helyrehozni a közös életüket, de pont ez a téma, hogy egy férj ilyen szívtelen indokokra hivatkozva elhagyja a feleségét és az újszülött gyerekét/gyerekeit, nálam kiveri a biztosítékot. Nálam jellemben itt bukna meg végleg a férjem, hiszen pont akkor hagy a legnagyobb gondban, mikor a legnagyobb szükséged lenne rá. És a gyerekeket is...számomra ez az ember gyáva, szemét, önző, és nem lehet rá számítani. Később is lesznek gondok, akkor mit fog tenni? Soha, de soha nem tudnék megbízni többet benne. Maximum akkor, ha látnám rajta, hogy minden idegszálával megfeszül azért, hogy ezt helyrehozza, de akkor is külön élnék legalább egy évig, és, ha addig bebizonyítja, hogy számára ti vagytok a legfontosabbak, és szeretitek egymást, akkor jöhetne az összeköltözés.
2013. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Cserben hagyott. Én ezt nem bocsátanám meg. Igen, a szülés megváltoztatja a nő testét, de azért visszaalakul majd, azt hitte, úgy maradsz? Lelépett a bajban? Mégsem akart gyereket? Ez akkora csalódás lenne nekem, nem akarnám látni. Ha akarja, láthatja a gyerekeit, de nekem ez a férj nem kellene. A gyerekekkel egyre nehezebb lesz, fogzás, betegség, ovi, iskola, stb. minden alkalommal lelép majd???

De te döntesz, tudsz-e bízni benne vagy szereted-e annyira, hogy megbocsáss neki, tudsz-e még egy utolsó esélyt adni.

2013. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát szerintem nyugodtan elhúzhat a p.icsába!!De komolyan.

Egy ilyen ember mindig menekülni fog..A gyerekekkel csak egyre nehezebb lesz..főleg az ikrekkel.Ne adj isten elkapsz egy kis influenzát, és rosszul fogsz kinézni, akkor is teafőzés helyett inkább elköltözik amíg meg nem gyógyulsz.Bárki mással csak jobban járhatsz.Ne hogy visszafogadj egy ilyen férget!!!

A gyerekektől ne tiltsd el..egyezzetek meg gyerektartásban, meg láthatásban..ha nem hajlandó fizetni akkor bíróság.

Ne haragudj, de teljesen felhúztam magam..

2013. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%
Csak szexet akar tőled, hidd el.
2013. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha visszafogadnám is, a bizalmamat már sosem tudná visszaszerezni. Aki engem szeret, szeresse a gyerekeimet is - pláne, ha közösek - és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. Nem azt tartanám leginkább aggályosnak, hogy tőlem elment, hanem, hogy nem volt kíváncsi a gyerekekre. Apaként mindenképp megbukott.
2013. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Otthagyott kiment a nagyvilágba "Há' hogy néz má' ki a feleségem" felkiáltással. Aztán amikor rájött, hogy nem olyan könnyű nőt szerezni, nem omlanak a lába elé, csak mert nem néz ki úgy mint aki nemrég szült ikreket farkafelvágva rohanna vissza a biztos ponthoz, ahol még juthat hozzá egy kis melegséghez.


Én amúgy nem bíznék benne, eleve, hogy szerinte neked KÖTELESSÉGED lenne visszafogadni. Itt intettem volna be neki, úgy látszik nem nagyon akar könyörögni, jóvá tenni. Neki ez jár szerinte. Még mindig rosszul képzeli el a dolgokat sajnos.

2013. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Soha, de soha nem fogadnék vissza egy ilyen embert!! Lelép, amikor a legnagyobb szükséged van rá?? Mégis mit képzel? És minden egyes alkalommal, amikor nem lesz időd magadra, akkor lelép?? Ő talán egy Isten, kigyúrt testtel, mindig tökéletes külsővel?? Én ezt valahogy nem hiszem... Azok után, hogy lehetőséget adtál a látogatásra, mégsem ment el, tudod kinek kéne!! A testvérednek volt igaza, hogy nem engedte be. Undorító az ilyen ember, boldogan fogsz élni a babákkal nélküle is! Hú, de felhúztam magam!
2013. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!