Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mennyi ideig "kell" leadni a felszedett kilókat, újra elkezdeni foglalkozni magával a nőnek? Mennyi ideig kell a férfinak türelmesnek lennie ilyen téren?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 11:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Ujra elkezdeni foglalkozni magával? Szülés utáni napon! Türelmesnek lenni? Ha kell, egy évig.
2013. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem foglalkoznia folyamatosan kell, már amennyire futja az idejéből, energiájából. Nem arra gondolok, hogy szülés utáni napon, miniruhában, tökéletes frizurával és sminkben, magassarkúban kell lenni, de legyen igényes.


Azért az sem mindegy mennyit hízott, mert nem ugyanannyi idő leadni 10 kilót meg 30 kilót.

Néhány pasi elvárja, hogy rögtön fogyjon le, de azok meg hülyék szerintem!

2013. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

egy év a teljes visszaalakulás, hacsak nem történt maradandó kár, pl. hasizmok szétcsúszása vagy egyéb probléma.

A foglalkozáson mit értesz? Legyen tiszta, fürödjön, mosson hajat, fogat. Ezt már a kórházban is szokták. Ha meg a férj extra csinos feleséget akar, akkor vállalja be a babát és küldje anyukát fodrászhoz, kozmetikushoz, addig is pihen.

2013. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Meg lehet kérdezni, hogy a férj mit tesz saját magáért, mennyire foglalkozik a testével?
2013. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Elég nagy baj van ott, ahol ezek bármelyike "kellés" kérdése...
2013. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Jó kérdés. Attól függ, mik a férj elvárásai, hány kilót szedett fel, mennyit segít a gyerekkel a férj (vagy akármilyen rokon), a férj mennyire ad magára. 1-2 év sztem reális, hacsak nem szükséges plasztikai beavatkozás (pl. nagyon megereszkedett bőr). Azért az anyukának is hozzá kell szoknia a helyzethez, az új időbeosztáshoz, arról nem is beszélve, hogy a szülés milyen folyamatokat tud elindítani vkinek a szervezetében (pl. hajhullás, hasonlók...), de pl. a gyerek is szívesen ccsimpaszkodik bele anyu hajába, és tépni is szereti.


Azt nem lehet elvárni sztem, hogy egy éven belül ugyanolyan legyen anyuci, mint előtte, főleg, ha nagyon testhez simuló cuccokat hordott, hetente járt fodrászhoz-kozmetikushoz, és sokat sminkelt. Persze, a szülés napjától kezdve vagy pár héten belül érdemes elkezdeni mozogni, figyelni az étkezésre, az meg alap, hogy rendesen mossa a haját, dezodoráljon, fésülködjön, mossa a fogát.

2013. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a nőnek azonnal el kell kezdenie foglalkozni magával ésszerű keretek között, mert minél tovább elhagyja magát, annál nehezebb lesz visszatérni a rendes kerékvágásba.

Ezért cserébe a pasi meg legyen türelmes. Ha látja, hogy a felesége igyekszik újra csinos lenni, akkor támogassa és ne olyanokat vágjon hozzá, hogy 5 kilót semmi sem volt leadni és meg sem látszik eredmény.

2013. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván a nő maga miatt is szeretne csinos meg vékony lenni. De azért 10-15 kg-t nem lehet egyik napról a másikra ledobni (nem is annyi idő alatt ment fel ugye). Ő mondjuk csak 2-3 hónappal szülés után állna neki az aktív diétának és sportnak, nem 6 héttel szülés után rögtön.
2013. szept. 4. 12:01
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem szültem, de a tesóm igen.

Nem sokat hizott jógázott terhesen csak a hasa meg a feneke lett nagyobb, szülés elött ment fodrászhoz is.

Ápolt és bár maradt egy kis hasa csinos volt.

Nem kellett fél év sem pont olyan csini lett mint szülés elött, sőt még jobb a mellei miatt:)

Lehet hogy genetika, remélem én is ilyen leszek.

2013. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
1%
1 hét türelmi idő, utána lapát...........
2013. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!