Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó más magánéletével...

Miért jó más magánéletével foglalkozni, ezt a sivár, unalmas életű emberek teszik?

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy kérdésbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..


Annyira irritálnak az ilyen emberek.

Szerintem a kérdezőnek még párja sincs,mégis más emberekkel van elfoglalva.

Ha tényleg vannak is ilyen családos apukák,mi köze hozzá?



2013. jún. 2. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem azért,de szerintem ez egy ilyen oldal!

Én pl a sok "terhes vagyok e" kérdésen vagyok fenn akadva,mégsem teszek ki olyan kérdést,hogy "ezek a nők miért nem mennek el nőgyógyászhoz,én nem látok beléjük?"


Itt mindenkinek joga van hozzá,hogy olyan kérdést tegyen fel,amilyet csak akar,ha ez zavar téged,szerintem nem számodra találták ki ezt az oldalt.......

2013. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy elvált asszony aki csalódott a férjében, így érintett a témában. Én például a kapcsolatromboló nőkre vagyok kiakadva, mivel nem eggyel találkoztam sajnos, ami igencsak megváltoztatott.
2013. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 13:50


Köszönöm!


El tudom dönteni hogy mi az ami számomra való,és mi az ami nem!

Most pedig húzz el,ha nem tudsz pozitív választ írni!


Gondolom téged is csaltak!

2013. jún. 2. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom téged is csaltak!"


Nem,nem csaltak,és fordítva sem :D


Csak nem értem hogy miért kell kiakadni egy kérdésen,mikor ez egy ilyen oldal!


Csak nem magadra ismertél az említett kérdésben?

2013. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem azért,de mi közöd van hozzá

akadj már le a témáról!

2013. jún. 2. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!


Kezeltesd magad, mert idegbajos vagy. Belekötsz mindenkibe. Minek írsz ki kérdést, ha utána "húzz el" válaszokat produkálsz???


Ráadásul bunkó vagy a másikkal, megjegyzem ok nélkül!

2013. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
azok is ezt szokták csinálni akik szeretnek felügyelni másokat, akik eldöntik mi a helyes és mi nem helyes
2013. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ahhoz tényleg sivár életünek kell valakinek lennie, hogy mások életével foglalkozzon.


és nem csak gyk-en van rá példa, hanem a való életben is :-(((

2013. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!