Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mennyi ideig "kell" leadni a felszedett kilókat, újra elkezdeni foglalkozni magával a nőnek? Mennyi ideig kell a férfinak türelmesnek lennie ilyen téren?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 11:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik válaszoló vagyok. Igen valóban nem a férfi szült, úgyhogy pontosan ezért fogja is be és ne vergődjön! értem én, hogy az itt válaszolók többsége szuperanyuka, és már egy hónappal a szülés után bomba formában voltak, de azért nem mindenki egyforma! Szerintem abba sem kell belehalni, ha a nőn a szülés után rajta marad pár kiló. És akkor mi van? Sok embernek (férfinak) szülni sem kell ahhoz, hogy hízzon. Más ilyen kérdéseknél mindig őrjöngenek a válaszolók, ha valaki azt írja, hogy nem kívánja úgy a párját plusz tíz kilóval, merthogy akkor nem is szereti igazán, stb... Akkor a szülés miért kivétel? Miért kellene egy nőnek szülés után úgy kinézni mint előtte? És főleg, miért kellene többet tennie magáért mint amennyit a férfi tesz, ha az még csak segítséget sem nyújt ebben?
2013. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%

21 vagyok. Ezért írtam, hogy nekem szerencsém volt, nem rajtam múlott, hogy vékony maradtam. De ha nem így lett volna, se lett volna egy szava se a férjemnek. Terhesen is imádott.


22-es - Mit kompenzálsz így? Kicsi a himbilimbi? Vagy csak gyorstüzelő vagy? :D Megjegyzem, baromi jó nő vagyok, 3 gyerek után is, és szóba nem állnék egy ilyen kis pöccsel, mint te.

2013. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
23%
Jobb is, legalább nem lesz velem megcsalva a férjed. (ha akarnálak egyáltalán) :)
2013. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Közben törölték kisf..szú barátunk válaszait. Pedig üde színfolt volt, miként is vélekedik egy középkorú, egyedülálló (esetleg még szűz is ;) ) férfi (?) a témáról :)
2013. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem középkorú, nem egyedülálló, nem szűz, és nem kisf..szú. Csak leírtam a véleményemet amit biztos töröltetett már a sok húsos anyuka azóta. :)
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egy adonisz, főnyeremény 30-as dákóval? :D
2013. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Te töröltetted az én hozzászólásomat, én kérdeztem, hogy kicsi-e a kukacod, ha ekkora a szád. De válaszolni azt nem mertél... Helyette töröltettél. Úgy látom, nem csak a szerszám kicsi, de a virtus is.
2013. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"A férfi sokat dolgozik, nem tud segíteni a gyerek körül.

Nagyszülők távol, senkire nem lehet hagyni a gyereket."


Akkor viszont apuka ne nagyon panaszkodhat, örüljön, ha anyuka ellátja a háztartást és a gyereket.

Persze, lehet sétálgatni a gyerekkel, de attól nem mennek le a kilók, főleg ha anyuka szoptat.


Akinek igényei vannak a másikkal szemben, az segítse is: vagy vállalja át a gyereket, vagy biztosítson spéci babakocsit anyukának, amivel lehet futni járni.

2013. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28/29 én nem töröltettem semmit. A virtus is kicsi meg a kukacom is? Akkor nézzed még mert nem jól látod :) :) Jó mozizást! De be is veheted!
2013. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mit nézzek, azt a vásatag hernyót? Perpill. nincsen mikroszkópom itthon, hogy láthatóvá váljon... Anyucinak mutogassad otthon! Hátha ő beveszi. Én az egész hülye, nagyképű maszlagodat sem, az biztos. Na pá!
2013. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!