Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhagyott 4 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott 4 hónappal szülés után. Ennek 3 hónapja, most visszakönyörögné magát. Normális?

Figyelt kérdés

Mert ő csak megijedt, meg milyen nehéz volt meg én "hogy néztem ki" stb. De már meggondolta magát, és én KÖTELES vagyok visszafogadni, mert joga van a gyerekeivel lenni. Ez utóbbit nem vitatom, de én a magam részéről végeztem vele. 3 hónapig nem hiányoztunk neki, most meg hogy összeszedtem magam, jól nézek ki, a gyerekekkel kialakult egy normális életünk, most visszajönne? A rosszat kihagyja, a jóból kérne?


Szerintetek vissza kéne fogadnom?


2013. okt. 25. 09:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
53%
Helyedben egy nagyon furcsa megoldást választanék. Rendesen végigcsinálnám a válást. Utána hajlando lennék adni neki egy esélyt az együttélésre. Akk már érezné, hogy nincs ilyen dobása mégegy.
2013. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha visszafogadod, csak az időd fogy, hogy valaki mással boldog lehess! Hidd el, még ha működne is egy ideig, megint kezdődnének a bajok és te csak azt éreznéd, hogy miért voltál ekkora barom, hogy amikor erősnek kellett volna lenned, csak sodródtál...

Az elején biztosan nagyon nehéz lesz, de hosszútávon kétség sem férhet hozzá, hogy megtalálod a saját boldogságodat egy olyan férfi mellett aki túllát azon, hogy frissen mosott hajjal, csíkok, kilók nélkül lásson minden nap.


A gyerekek más kérdés. Ha akarja,látogassa őket, de nektek nem kell többé, hogy közötök legyen egymáshoz. _Kitartás!

2013. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
7%

19. válaszoló:

"nem olyan könnyű nőt szerezni"

Én nem ezt tapasztalom..sőt..

2013. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért fogadnád vissza? Merr most "összeszedted magad"? De amikor súlyfelesleged volt, akkor már nem voltál elég jó neki.

Felületes ember. Szerintem nem kell visszafogadnod.

2013. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
14%

Valami nem stimmel a sztoriban: ha jól számolom az ikrek kb. 7 hónaposak és azt írod, hogy mindig megmondtad neki, hogy hová mentek, ha találkozni akar veletek: játszótér, játszóház. 7 hónapos gyerekekkel?

Nem kekeckedem, csak nekem így nem kerek a történet.

2013. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek van 2 gyereke, ők nagyobbak, velük mentünk játszótérre meg játszóházba. A fiaim most próbálkoznak mászni, eddig hintáztak meg babakocsiban voltak, csúzdáztattam őket, ilyesmi.


A környezetemben a legtöbben azt javasolják, hogy fogadjam vissza, adjak neki még egy esélyt, őt is meg lehet érteni stb. Kíváncsi lennék ha visszafogadom aztán én hagyom itt 2 babával, akkor milyen megértő lenne mindenki.

2013. okt. 25. 12:17
 27/35 anonim ***** válasza:
84%

"őt is meg lehet érteni stb. "

Tudod kik tanácsolnak ilyet? Akiknek semmi alázás, semmi baj nem elég, hogy egyedül maradjanak, hanem inkább szenvednek rossz kapcsolatokban, csak legyen mellettük férfi.

Az írásod alapján, erős, határozott, önálló nőnek tűnsz. Nem vagy te rászorulva egy ilyen jellemtelen senkire.

Azt persze engedném a babák érdekében, hogy tartsa velük a kapcsolatot, de semmi több. Nem kell neked mindent eltűrni, csak azért, hogy melletted legyen valaki.

egyre nagyobbak lesznek a srácok, egyre jobban belejössz, és hidd el, idővel úgyis lesz melletted valaki, aki szeret és tisztel.

Én nem pártolom, amikor egy nő teljesen belehülyül az anyaságba, és a gyerek 2 éves korában is igénytelenül mászkál, mondván, hogy ő gyereket nevel, de azt kötve hiszem, hogy 4 hónappal egy ikerszülés után el lehetne várni többet,mint alapvető higiénia. Irtó nehéz lehet 2 kicsi babával, erre lelép, ilyen paraszt indokokkal.

Én még végig sem hallgatnám a szánalmas magyarázkodását, nem hogy elgondolkodjak rajta. Semmi vesz téged. Most, hogy alakulnak a dolgok, neked lennének kötelességeid vele szembe? Na menjen már!!

2013. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
19%

Hát... elsőre rávágnám, h takarodjon, mert elhagyott a bajban, amit "eskü" alatt vallott, h veled lesz. (házasság).


Viszont gondolj arra is, h a férfiaknak(!) is lehet szülés utáni depresszió, amikor megijednek! Teljesen természetes, mindenki máshogy reagálja le.


tehát ez után a gondolat után adnék neki újra egy esélyt, elkezdenénk újra randizni, szépen odateheti magát, aztán csak rajtad múlik, h mennyire bántott meg a 3 hónap nélkülözése. :)


Kitartást és egy hős vagy!

2013. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
64%

14,22 válasz: tanulságos! Nem csak a kérdezőnek, hanem nekem is! Bár most nem úgy tűnik, a férjem, 2,5 éves lányom apja vissza akarna jönni, de sosem lehet tudni.....

És igen, van élet azon túl is, hogy elhagytak!

2013. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy jellemtelen alak!!!

Én is a megoldások híve vagyok de ez....

Mindent leírtak már előttem,nem hiszem ,hogy én megtudnék bocsátani!

Sajnálom,h ilyen helyzetbe kerültél...

2013. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!