Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vészeljük át ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljük át ezt a válságot?

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom a férjem, hisz már nem úgy keres mint régen. A főnök sajnálja minden egyes forintot a dolgozóitól. Munkahelyet nem tud váltani, jelenleg nincs hova menni. Gyermekünk 2.5 éves, így már csak a gyest és a családit kapom. Bölcsöde nem jöhet számításba, hisz a mi kis városunkban nincs, a legközelebbi 20 km-re van és 45 ezer forint/ hó. A buszbérlet egyszer 11 ezer és egyszer 5000 ft lenne nekem. Így nekem nem éri meg visszamenni dolgozni még. Így jövő őszig valahogy ki kell húznunk szűkösen.

Én meg vagyok, ha kell nem eszek, de a férjemnek még téli bakancsa sincsen, és sajnálja rá a pénzt. Olyan nehéz nekem látni, hogy szenved. Mit tehetnék érte?


2013. dec. 6. 08:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azokra a kamu otthoni munkákra gondoltam :)

Valaki már írta pl. varrás.

Nem tudom, milyen helyen lakik a kérdező, de vállalhat akár takarítást is egy-két nap a héten. Vagy ha már úgyis otthon van a kicsivel, vigyázhat más gyerekére is. Vagy vállalhat vasalást, stb.

2013. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
A közelben van egy varroda, de ott nem engedik hazavinni a munkát. Főleg, ha nem ipari géped van otthon. :S Nem minden varroda ilyen rugalmas. Maszek az meg kiszámíthatatlan... Legalábbis itt nálunk így van. Ha nálatok másképp van pontozzatok le!
2013. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Miért engedné haza vinni, nem arra gondoltam. Szomszédoknak ismerősnek pár nadrág felhajtás függöny varrásból kijönne egy bakancs. Ez nem több százezres pluszt jelent, csak havi 15-20 ezret.
2013. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudok varrni, nincs jó kézügyességem.

Az ország észak-keleti csücskében élünk, ahol nagy a munkanélküliség. Tisztában vagyok a munkaügyi szabályokkal, ez a szakmám.

Gyermekvédelmit nem adnak, mert az összkereset 90 ezren felül van, így nem számítunk rászorulónak.

Sajnos saját tulajdonú a házunk, amit bánok, mert ha nem lenne, akkor már az ország másik felén élnénk. De a házat eladni nem lehet, mert nem kell senkinek, a kutya sem akar ide költözni, a munkanélküliség kellős közepére. Menjek dolgozni? Igen könnyű ezt mondani. De hova tegyem a 2.5 évesem? Már végig kérdeztem az összes bölcsödét a környéken.

2013. dec. 6. 10:05
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész te is dolgozni, akkor is pluszban lesztek!

Férjed keres azért más munkát?

2013. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nincs munka akkor vigyázhatnátok egymás gyerekér. Aki hozzád hasonló helyzetben van biztos vállalja a gyereket havi 20-25 ezerért.
2013. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen drága a bölcsöde nálatok, akkor gondolom nem csak te vagy meglőve vele. Menj alá árban és vigyázz te a helyiek gyerekére. Fizessen csak 10-15 ezret mindenki havonta, máris szép kiegészítés jönne össze.
2013. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy nagyon jó ötlet! Négy, öt 2-2,5 éves gyerekre ha vigyáznál havi 10 000 + a kaja ára amit megesznek, simán jó ötlet.


NAV-nak nem kell tudnia, hogy nem szívjóságból teszed.

Ezzel bejönne pluszba havi 40-50 ezer, de már 20-30 is nagyon jó.

2013. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az én lányom is 2,5 éves és jan.-ban megy oviba!(nálunk még bölcsi sincs)
2013. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nagyszülők, rokon nem tudna vigyázni a kicsire?

az egyedüli megoldás az lenne, ha visszamennél dolgozni, mert ez így tényleg nem állapot.


vagy vállalj takarítást, ház körüli segítséget jobb módú embereknél.

2013. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!