Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T€ érzed még a válságot?

T€ érzed még a válságot?

Figyelt kérdés
Mintha 2008 óta már picit jobb lenne..
2011. aug. 28. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem semmivel sem jobb, a törlesztőm azóta is csak egyre nagyobb,és mellesleg 2008-ban a korábbi munkahelyemen többet kerestem mint most.
2011. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Tekintettel arra, hogy a jövedelmünk ugyanannyi, de az árak észrevétlenül vagy durván, de felfele kúsznak, bizony közeledünk a válsághoz.
2011. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Hmmm....Én 2008-ban még nem éreztem a válságot, pedig már akkor is megvolt a lakáshitelünk, tehát ugyan ott dolgozunk, ugyan azok a kiadások vannak. Ma már viszont igen keményen érzem. tehát szerintem inkább rosszabb.
2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem jobb, az embereknek most dől be a hitelük, a válság miatt további szigorítások lesznek.Az 000000000000000emberek felélték a tartalékaikat.
2011. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én még 2008-ba kezdtem csak érezni a válságot, azóta sokkal rosszabb. Nem csak nekem, az egész tágabb környezetemben ezt látom. Egyre kevesebb a munkalehetőség, egyre többen kerülnek az utcára, egyre kevesebbre jut azok fizetéséből is, akiknek még van munkájuk.
2011. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Én már nem érzem, mert kijöttem No-ba dolgozni,

de ez sem jó.. szívesen hazamennék..

2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem érzem ,hogy jobb lenne.

Sajnos, az állam próbálkozik, h még nehezebb legyen. pl. a rokkantnyugdíjasokat vissza"csapja" dolgozni, jó, van aki tudna, de sokat ismerek, aki nem tud folyamatosan dolgozni 8 órát.

2. nagyon kevés táppénz. Jó, én nem megyek táppénzre, mert szabit veszek ki inkább, ha pl. beteg a lányom.

De ha tényleg valami komoly baj történne velem (munkatársam rákos, nem is öreg, és fél év kemo+sugárkezelés alatt nem dolgozhat), nincs más választásom, a táppénz meg nem elég a hitelemre, semmire. Ellehetlenülnék.

És még sorolhatnám, ráadásul ha még behozza, hogy nem lesznek pótlékok, így is keveset keresünk az egészségügyben, de akkor...


Szóval nem érzem, h jobb lenne, a "rászorultak" (rokkantak, beteg emberek) meg pláne nem.

2011. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, a munkanélkülieket kihagytam.....

előző vagyok

2011. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!