Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy felesége van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy felesége van! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

2éve megismertem egy 40 éves pasit, aki nagyon sármos, vicces, és totál belém volt habarodva. idén egy alkalom adtán lefeküdtem vele. Korábban beszélgettünk, tudtam hogy vannak nevelt és saját gyerekei, de mindig azt mondta h nincs senkije. Egy haverjától megtudtam, hogy még nős, és egy házban él a feleségével és a gyerekeivel is. Mikor rákérdeztem azt mondta h azért nem mondta mert már a felesége undorodik tőle, meg már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt stb.. az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog. Nekem a pasi, egy kaland volt, azóta sincs köztünk semmi, pláne nem várom el h elhagyja a családját miattam.. de az feleségét sajnálom, hogy hazudik össze vissza, de az idill pedig megvan látszatra legalábbis. Én a feleség helyébe szeretném tudni,hogy mégse olyan szép az a család amiben él, mint aminek hiszi. Írjak a feleségnek, vagy hagyjam a fenébe szerintetek? Jobb nem bolygatni?


Ui: nyugodtan lek.**rvázhattok, meg lehordhattok bárminek, senkinek nem akartam ártani, mégis megint csalónak érzem magam...



2013. nov. 24. 20:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
mind ezt mondják...kerüld az ilyeneket, válassz jobb férjet.
2013. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Tévedés, uccsó. Csak az mondja ezt, aki már megtapasztalta, hogy a csajok ezt akarják hallani.
2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Mi más lehet UCCSÓ (de kocsog szó ez) a válasz?
2013. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ha szólsz is, mindenképpen névtelenül, mert még téged fog hibáztatni a pasas. Az ilyenek nagyon gerinctelenek ám.
2014. jan. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Miért érzed csalónak magad ???? Nem értem. "Megint " - már voltál nős férfival viszonyban ezek szerint. Hm. Hm. ? A feleségét miért sajnálod ??? Ezt sem értem, nem a te dolgod.


Volt egy kétéves kapcsolatod, kiderült, hogy nős. Vége, nincs közötök egymáshoz. Akkor miért irogatsz itt , miért akarod még mindig folytatni, azzal, hogy a feleségével tudasd azt, ami a férj dolga lenne, és nem a tiéd. Nem tudsz beletörődni, hogy a feleségét választotta ? Pedig igen.

Azt sem hiszem el, hogy két évig nem tudtál róla hogy nős. Két év sok idő, egyszer sem jutott eszetekbe néhány napig együtt lenni, hétvégeket együtt tölteni, nyaralni menni, szülőkhöz menni, elég megalázó helyzetbe hoztad magad, de ha vége, most már járj egyenes gerinccel, és hagyd őket békén. mégegyszer : Nem a te dolgod. Ha pedig a nős ismerősöd mégis csak talál valakit magának a felesége mellett, az már nem te leszel, az se zavarjon. mert ő fog találni. neki kell. Valamikor nem is olyan régen, elsősorban a katolikus vallásosoknál tudott dolog volt, hogy a férjnek szeretője van, a vagyon miatt nem váltak el, tudta a feleség/férj, hogy ki a szerető, és a szerető is tudta, hogy tudnak róla. nem mondom, gyomor kellett hozzá, ma már megmosolyogni való. Az álszenteskedő hozzászólások, a prűd megnyilvánulások pedig igen tudatlan és szűk látókörre vall. mondom ezt azután, hogy amikor tudomásomra jutott, hogy a férjemnek két éve szeretője van, gyermekeimmel ugy döntöttünk, hogy 18 éves házasság után beadom a válást. nagyon sirt a férjem, könyörgött ne váljak el, lemondta a nőt mindennek, és csak rajtam mulott hogy mégis elváltam. A férjemnek nem kellett a szerető, megismerkedett egy normális nővel, feleségül vette, és ma a gyerekek is elfogadták . Én is férhez mentem, kicsit később, mert engem azért megviselt, de ma már boldog vagyok.

2014. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

ahj b**zdki. Látom a szövegértés nem az erősségetek!


1. NEM! ismétlem: NEM 2 éves kapcsolat volt, hanem 2 éve ISMERTEM MEG!


2. Egyéjszakás kaland volt! NEM! ismétlem: NEM kapcsolat! Ezért nem is terveztem se közös nyaralást, semmit!


Eddig érthető?


3. NEM! ismétlem: NEM a feleségét választotta, mert a felesége alapból megvan, és az bennem fel sem merült, hogy komoly kapcsolat, mert nem akartam vele!!!!!!!!!!!!


VILÁGOS?


Nem volt korábban férjel (vagy nem tudtam róla) viszonyom. SOHA!


Keressetek már fel egy szövegértési tanácsadót vagy tegyetek le egy érettségit vagy nem tudom, mert k**rvára szar a szövegértésetek és a logikátok egyaránt....

2014. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!