Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy felesége van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy felesége van! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

2éve megismertem egy 40 éves pasit, aki nagyon sármos, vicces, és totál belém volt habarodva. idén egy alkalom adtán lefeküdtem vele. Korábban beszélgettünk, tudtam hogy vannak nevelt és saját gyerekei, de mindig azt mondta h nincs senkije. Egy haverjától megtudtam, hogy még nős, és egy házban él a feleségével és a gyerekeivel is. Mikor rákérdeztem azt mondta h azért nem mondta mert már a felesége undorodik tőle, meg már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt stb.. az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog. Nekem a pasi, egy kaland volt, azóta sincs köztünk semmi, pláne nem várom el h elhagyja a családját miattam.. de az feleségét sajnálom, hogy hazudik össze vissza, de az idill pedig megvan látszatra legalábbis. Én a feleség helyébe szeretném tudni,hogy mégse olyan szép az a család amiben él, mint aminek hiszi. Írjak a feleségnek, vagy hagyjam a fenébe szerintetek? Jobb nem bolygatni?


Ui: nyugodtan lek.**rvázhattok, meg lehordhattok bárminek, senkinek nem akartam ártani, mégis megint csalónak érzem magam...



2013. nov. 24. 20:55
1 2 3 4 5
 31/46 Frigg ***** válasza:
42%
28-as. Csakhogy ők már két éve ismerik egymást... Ebben az esetben az, hogy ismerősök a facebook-on szerintem nem valami nagy durranás...Egyszer feküdtek le, igen. De nem csak egyszer találkoztak vagy beszéltek...
2013. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
61%
A kaland attól is különbözik egy normál kapcsolattól,hogy a szex után vége van,még akkor is,ha ismerősöm facebookon. :) Nem agyalok rajta,nem nézegetem,nem akarok tőle semmit azon a pár órán kívül,amit együtt töltöttünk.Az életébe sem szólok bele,ahogy ő sem az enyémbe.Lezárt ügy,amin mindenki továbblép.Ez a kaland.Amit ez a kislány csinál nem arra utal,hogy ő itt befejezte.Még mindig kitölti a napját,arra szánja az idejét,hogy idegenektől tanácsot kér,mit tegyen vele kapcsolatban.Lehet becsapni magunkat egy ideig,de akinek volt már csak szexen alapuló kapcsolata az tudja,hogy itt nagyon is a sértettség mozgatja a dolgokat és a flegma "nekem csak kaland volt" mögött,komoly pofára esés lapul.Sajnálom,ha ő nem tudja lezárni a dolgokat,a másik tönkretétele nem fog ebben segíteni,ez biztos.
2013. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

1.Hát már csak röhögni tudok rajtatok! :D Mindenki eljátsza itt a szentet, hogy hogy lehettem ilyen-meg olyan... :D jólvan...ne legyetek ilyenben részetek;)


2. Kutakodni? :O wtf?? ki kutakodik? mibajodvan? :DD 2 évvel az eset előtt ismertem meg. Facebookon ismerősök voltunk, sose mentem fel az adatlapjára (nincs is kitéve h házas hozzátenném) és az üzenőfalon jelent meg hogy az asszonya megjelölte a képeken, de a "szuperhősünk" levette a jelölését... áááh...minek is magyarázkodok? :))


3. Poénból állok bosszút??? Nem győzöm hangsúlyozni, hogy nem akarok bosszút állni!!!


4. Nem volt az enyém és ezek után sem lesz??? Hát nem is kéne, de MÁR EZT IS leírtam korábban.... :DDD


5. NAGYON KÖSZÖNÖM azoknak, akik értelmesen tudtak válaszolni mindenféle lerohanás nélkül és értelmesen, indokkal írták le véleményüket! Még ha a többiek le is szavazták, én ezek ellenében minden ÉRTELMES!! válaszolónak pozitívat adtam! Köszi! :)

2013. nov. 25. 16:29
 34/46 A kérdező kommentje:

Tanácsot kérni, úgy tudom nem bűn... az hogy kiforgatjátok a szavaimat és hogy itt mindenki olyan kib**szott okos, közbe pedig csak kiszinezitek a dolgokat! :) Miért kell többet "kilátni" a dologból, mint ami...

A végeláthatatlan okoskodás meg ezek a "szájbercincérek..." meg a "netpszichológusok" akik próbálják fejtegetni hogy milyen lehet a másik....


Mégegyszer köszi az ÉRTELMES válaszokat!

2013. nov. 25. 16:37
 35/46 anonim ***** válasza:
45%
Aki kérdést tesz fel ezen az oldalon,ne csodálkozzon,ha kap hideget és meleget.Nem k.urváztalak,nem mondtam,hogy ilyenben nem volt részem.Pont azt írtam le,hogy milyen egy igazi kaland.Az csak szex és más semmi. :) Nem burjánzik el netes tanácsadásig,a másik magánéletén való elmélkedésig.A másik teste a lényeg,az egymásnak okozott örömök és ennyi.Amit te művelsz az sajnálatra méltó,mert látszik,hogy nem tudod kezelni a helyzetet.Kérj tanácsot barátnőtől,esetleg szakembertől,mert ha el is mondod a feleségének attól te még nem leszel jobban.Úgy biztosan nehezebb,ha látod facebookon.Kezeld úgy az ügyet,mint egy szakítást,ha másképp nem megy.Legközelebb pedig óvatosan a kalandokkal,ez nem a te műfajod. :)
2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
31%

#21-es, szerencsére én még nem voltam ilyen helyzetben, de elég sokat láttam ilyet testközelből. Persze, lehet, hogy a feleség nem tud róla, de azért nem hiszem, hogy egy 30 fölötti nő ennyire naív lenne. Szerintem sokkal elterjedtem az a változat, hogy a nő tud róla, csak így kényelmesebb pl anyagi szempontból vagy csak szimplán lusta már új partner után nézni, megszokta már a régit, az ismert defektjeivel.

A másik kérdést viszont még minidg másként látom. Én szeretném, ha a párom elmondandá. Tiszteljen meg ennyivel, hogy ad nekem választási lehetőséget. Utána már az én döntésem, hogy megbocsátok-e és továbblépünk, többet nem emlegetjük fel, vagy ki ki megy a maga utjára. De persze ehhez kéne némi érzelmi intelligencia is...

2013. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%
"#21-es, szerencsére én még nem voltam ilyen helyzetben" -> no innentől hiteltelen minden amit ezután írtál....hidd el! Azért elég komoly és új önismereti út egy nagy pofon a Sorstól és teljesen kifürkészhetetlen.De örülök neki tényleg,hogy így nem vagy a témában kompetens!:)
2013. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
12%
Nem gondolom hiteltelennek, mert én is tapasztaltam már egyet mást és mint modntam, testközelben láttam ilyen helyzeteket, anyukám, testvéreim, rokonok és barátok részéről. Még mindig tartom magam a véleményemhez, nem értem, miért kéne mindenkinek egyformán gondolkodni? Ha nekem van egy határozott elképzelésem a dolgokról, miért baj az? Én így látom helyesnek.
2013. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
21%
Én a kérdezőnek csak annyit mondanák,hogy azért hallgasson itt a többségre és ne húzza fel egyből a kis királylány fejét..mert a válaszokból látszik mennyire tapasztalatlan kislány lehetsz még. Egy felnőtt nő nem beszél,nem válaszol ilyen módon/stílusban ahogyan azt te teszed.
2013. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
52%

Nem ritka hogy te jó szándékból irsz de a neurotikus asszony rajtad veri el a port.


Olyasmi ez mint amikor ismerősőm talált egy táskát, benne személyi lakcimkártya adókártya jogsi forgalmi kulcsok, határidőnapló, névkártyák, stb. stb.


Gondolta, rendes lesz felhivta, közölte megtalálta, találkozzanak, visszaadja. A tulajdonos 2 rendörrel ment a találkozóra, s közölte hogy a táskában több száz ezer forint is volt, az hol van?


Végül nem tudtak rábizonyitani semmit, de egy elég kellemetlen tortura volt.


Azóta ha talál egy táskát, hozzá se nyul, max. belerug egyet.


Neked is ezt javaslom, ha nem akarsz bajt elfelejted azt az asszonyt a férfivel együtt.


Gondolj arra, hogy ha a férfi otthon mindent megkapna, akkor nem kefélne félre úgyhogy ott az asszony is ludas.

2013. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!