Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy felesége van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy felesége van! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

2éve megismertem egy 40 éves pasit, aki nagyon sármos, vicces, és totál belém volt habarodva. idén egy alkalom adtán lefeküdtem vele. Korábban beszélgettünk, tudtam hogy vannak nevelt és saját gyerekei, de mindig azt mondta h nincs senkije. Egy haverjától megtudtam, hogy még nős, és egy házban él a feleségével és a gyerekeivel is. Mikor rákérdeztem azt mondta h azért nem mondta mert már a felesége undorodik tőle, meg már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt stb.. az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog. Nekem a pasi, egy kaland volt, azóta sincs köztünk semmi, pláne nem várom el h elhagyja a családját miattam.. de az feleségét sajnálom, hogy hazudik össze vissza, de az idill pedig megvan látszatra legalábbis. Én a feleség helyébe szeretném tudni,hogy mégse olyan szép az a család amiben él, mint aminek hiszi. Írjak a feleségnek, vagy hagyjam a fenébe szerintetek? Jobb nem bolygatni?


Ui: nyugodtan lek.**rvázhattok, meg lehordhattok bárminek, senkinek nem akartam ártani, mégis megint csalónak érzem magam...



2013. nov. 24. 20:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
45%
Maradj a fenekeden és ne kavarj bele mások életébe bosszúból.
2013. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

"már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt"


Első számú duma, amit a pasik bevetnek, sose szabad neki hinni. :D

Nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Van ismerősöm, aki azt mondta, hogy értékelte volna, ha a szerető szól neki, de van olyan is, aki azt mondta, hogy bár ne tudta volna meg.


Én a magam részéről biztos nem bírnám ki, ha én lennék a becsapott fél, vagyis az egyik becsapott fél. Biztos szólnék az asszonynak, de nem levélben, hanem személyesen, és bizonyítékkal alátámasztva. (sokan nem hiszik el, azt hiszik, hogy le akarod csapni a pasit a kezéről)

2013. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Neeem! Nem a bosszú vezérel! Egyáltalán nem!
2013. nov. 24. 21:00
 4/46 anonim ***** válasza:
82%

Tégy úgy, ahogy a te lelkiismeretednek jobban esik!


Én írnék, és nem bosszúból, hanem azért, mert ha én lennék a feleség, szeretném tudni, ha a férjem egy tetü lenne...

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
61%

tipikus pasi hazugságok: csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, csak azért élünk együtt, mert nem tudunk külön lakást venni, stb. :)

a kérdésre válaszolva: ha egy kaland volt csak neked, és ráadásul volt, múlt időben, akkor teljesen felesleges bármit is tenned. Ha ez a jelen lenne, akkor is a férj dolga lenne bármit is mondani a feleségének és nem neked.

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a feleség nagyon is jól tudja. Csak valószínüleg kényelmesebb neki így, meg ott vannak a gyerekek, meg gondolom az anyagiak blablabla. Neked ezzel nem kell foglalkozni, tanulj az esetből, és ne avatkozz bele.
2013. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%
Az az igazság, hogy én a feleség helyében nem szeretném tudni, főleg ha valóban boldognak érezném magam. Szóval ne mondd el neki. Hadd legyen boldog, amíg lehet. Amiről nem tudunk, az nem fáj. Hidd el, van tapasztalatom bőven, úgy írom ezt.
2013. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%

Ez a baj. Sokan úgy gondolják, hogy ez nem az én ügyem, nem az én dolgom, hanem az övék. Ha az egyik fél kinyúl a házasságból, akkor az már nem a házaspár dolga, hanem azé a személyé is, aki belekeveredett.


Én nem voltam házas, de megcsalt a pasim, és a kedves barátaim tudták, de nem szóltak. Mai napig utálom őket ezért.

2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjad már az álszent dumát. Persze, te csak felebaràti szeretetből mondanád el az asszonynak, hogy dugtál a férjével, aki ezek után kihajított, hihető történet. Az is érdekes, hogy a kurelés előtt nem nézegetted az asszony Facebookját, csak most? És téged nem azért zavar, hogy a nő szivecskéket tesz a családi fotókhoz, mert te csak dugni kellettél, hanem mert szegény nő nem tudja az igazat. hagyjad már... bosszúálló kis fruska vagy.
2013. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
60%
De ő nem a feleség barátnője. Az teljesen más tészta, akkor szólnia kéne, de ő egy idegen. Másrészt meg biztos vagyok benne, hogy a nő tud róla. Harmadrészt, a férjnek kéne ezzel előállnia, ha menteni szeretné a házasságát. De nem akarja.
2013. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!