Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy felesége van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy felesége van! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

2éve megismertem egy 40 éves pasit, aki nagyon sármos, vicces, és totál belém volt habarodva. idén egy alkalom adtán lefeküdtem vele. Korábban beszélgettünk, tudtam hogy vannak nevelt és saját gyerekei, de mindig azt mondta h nincs senkije. Egy haverjától megtudtam, hogy még nős, és egy házban él a feleségével és a gyerekeivel is. Mikor rákérdeztem azt mondta h azért nem mondta mert már a felesége undorodik tőle, meg már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt stb.. az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog. Nekem a pasi, egy kaland volt, azóta sincs köztünk semmi, pláne nem várom el h elhagyja a családját miattam.. de az feleségét sajnálom, hogy hazudik össze vissza, de az idill pedig megvan látszatra legalábbis. Én a feleség helyébe szeretném tudni,hogy mégse olyan szép az a család amiben él, mint aminek hiszi. Írjak a feleségnek, vagy hagyjam a fenébe szerintetek? Jobb nem bolygatni?


Ui: nyugodtan lek.**rvázhattok, meg lehordhattok bárminek, senkinek nem akartam ártani, mégis megint csalónak érzem magam...



2013. nov. 24. 20:55
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
64%
Írd csak meg neki! Ez a pasi nem csak veled kefélt félre,az tuti! Szerintem évek óta orránál fogva vezeti az asszonyt!Én tuti akarnám tudni!:)
2013. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

9es.! Magyar érettségi gondolom nem sikerült. 1. Mint írtam: a pasi adatlapjára írkál szivecskét, nem az asszony profilját nézem. 2. nem néztem profilt a "kuerelás" előtt sem után mert nem érdekelt. Inkább tanulj meg szöveget értelmezni te analfabéta majom!


Többieknek köszönöm szépen! Minden nézőpontot pozitívan értékeltem! Valószínűleg nem fogok neki írni, csak magamból indultam ki, hogy én is szeretném tudni, ha ilyen előfordulna. Köszi még egyszer!

2013. nov. 24. 21:19
 13/46 anonim ***** válasza:
25%

Ó Kérdező ugyan honnan tudhatnád,hogy szeretnéd-e tudni? Vagy van Férjed,tapasztalatod,családod,hogy ez alapján meg tudd ítélni 20évesen? Szerintem Te sem akarnád tudni,mondom ezt úgy,hogy Én utána jártam a dolgoknak,amikor gyanakodtam.

Aki pedig azt írja,hogy a Férj nem akarja menteni a házasságát,arra meg azt mondom,hogy épp ezzel menti hogy hallgat mint a sír nyilván.

2013. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
40%
Isten ments, hogy írj neki! Egy egész családot tennél tönkre.
2013. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
32%

"az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog."


Ezek szerint varázserőd van, ha Facebook nézegetése nélkül is tudod ezt. És persze csak azóta, hogy aláfeküdtél, azelőtt két évig(!) te elhitted, hogy nőtlen, utána sem néztél, hogy kinek adod oda magad. Érdekes... ajánlom, hogy ne analfabéta majmozz itt, elvégre én sem aggattam rád jelzőket, holott a te fejeden van vaj, nem én vagyok családapák egyszer használatos kapcarongya, hanem te.

2013. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
29%
Ha hallgat, azzal nem menti, csak mérgezi magát és a feleségét is tovább. Vagy szerinted egészséges egymást orrba-szájba csalni? Ez lenne a normális? Tudod, ha egy férfi szereti a nőt, és tegyük fel egyszer véleltenül valahogy valami félresikerül és megcsalja, akkor ő elmodnja a feleségének. Egyrészt nem bírja a lelkiismerete, másrészt tiszteli anynira a nőt, hogy megadja neki a lehetőséget a választásra. Ez szokott működni, mert az őszinteség az alapja mindennek. Ahol már évek óta csalnak valakit és sumákolnak, hazudnak, ott nincs szeretet. Ott egy gyáva, gerinctelen semmilyen pasas és egy házicselédnek használt, kényelmes nő van. A nők pedig megérzik az ilyesmit, de ha neki így jó, akkor nem tesz semmit. Magyarán ő se különb. És így vegetálnak szépen, ahelyett, hogy belátnák, hogy ez nem működik, és ki-ki menne a maga útjára, keresve a saját boldogságát.
2013. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Ajánlom, hogy olvasd el még egyszer, ha még mindig nem tudtad felfogni ;)


valaki írta korábban, hogy biztos úgy bánt velem, hogy bosszút forralok ezáltal... Úgy bánt velem, mint a hímes-tojással, utána lezártam, mert kezdett összeköltözésről és családalapításról beszélni. Azért valljuk be, ez nem normális dolog, még akkor sem ha nem gondolta komolyan. 20 év korkülönbség amúgy sem egészséges szerintem sem, tehát szó sem lehetett ilyesmiről. Szóval nem vagyok megtört, meggyötört, sem lehasznált, csupán fiatal, aki élvezi az életet, és amiről én nem tudtam, annak ellenében cselekdtem...tehát nem mentegetni akarom magam, csak felvázolom a tényeket! :)


Köszi, és igazatok van, és tényleg senkinek nem akartam ártani.

2013. nov. 24. 21:46
 18/46 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én nagyon háklis vagyok az ilyen szituációkra, de itt nem látok hibát, hisz nem tudhattad mi a helyzet! Egyszer én is megettem ezt a dumát, ezen sokan átesünk.

Én azt mondom, jó, ha tudja az asszony, hogy a drágája más kertekben falatozik. Az is benne van a pakliban, ha a nő mindent tud, de ezzel nem veszítesz igazából semmit, én is borírottam egyszer a bilit amikor az akkori párom pont ugyanígy bebukott, írtam a feleségének. Azt nem tudom ők azóta együtt vannak e még, megszakízottam velük minden kapcsolatot.

2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!

Azokra halgass, akik azt tanácsolják, hogy ez ügyben ne tegyél semmit. Sem az asszony, sem a gyerekek nem tudnak semmit. Ne tedd őket tönkre.

2013. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
44%
Igazából nem tudom, mi lepontoznivaló volt a válaszomban, gondolom nem bírjátok az arcomat. Tipikus. Ezek szerint akkor ne mondjon senkinek semmit. Gratulálok nektek.
2013. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!