Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy felesége van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy felesége van! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

2éve megismertem egy 40 éves pasit, aki nagyon sármos, vicces, és totál belém volt habarodva. idén egy alkalom adtán lefeküdtem vele. Korábban beszélgettünk, tudtam hogy vannak nevelt és saját gyerekei, de mindig azt mondta h nincs senkije. Egy haverjától megtudtam, hogy még nős, és egy házban él a feleségével és a gyerekeivel is. Mikor rákérdeztem azt mondta h azért nem mondta mert már a felesége undorodik tőle, meg már nem szeretik egymást,és csak a gyerekek miatt maradtak együtt stb.. az asszonya facebookra mégis minden családi fotóhoz és közös fotóhoz szivecskéket ír meg megmutatja mennyire boldog. Nekem a pasi, egy kaland volt, azóta sincs köztünk semmi, pláne nem várom el h elhagyja a családját miattam.. de az feleségét sajnálom, hogy hazudik össze vissza, de az idill pedig megvan látszatra legalábbis. Én a feleség helyébe szeretném tudni,hogy mégse olyan szép az a család amiben él, mint aminek hiszi. Írjak a feleségnek, vagy hagyjam a fenébe szerintetek? Jobb nem bolygatni?


Ui: nyugodtan lek.**rvázhattok, meg lehordhattok bárminek, senkinek nem akartam ártani, mégis megint csalónak érzem magam...



2013. nov. 24. 20:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
66%
16-os nagyon szűk látókörű vagy azt hiszed csak ez az egy variáció lehetséges? Nem látod át,hogy itt is valószínűleg egy szerető lelkes Feleséggel csinálják ezt? Gyanítom,hogy nem voltál még hasonló szituációban sem és tapasztalat nélkül beszélsz az egészről. Nem,egyáltalán nem normális dolog a megcsalás,de ha egy Férfi volt olyan hülye hogy (1 példánál maradva) félremenjen a jóból,akkor már ne akarjon még könnyíteni a lelkiismeretén is,illetve szerintem becsülendő és konstruktív lehet,ha vállalja inkább a hallgatást és általában ezt is szokták tenni (és nem csak gyávaságból,hanem igenis "megmentésből"). De kívánom Neked,hogy a továbbiakban se legyenek ilyen tapasztalataid!
2013. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
5%
*-F +f
2013. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem mindenképp mondd el. Akik azt mondják, hogy ne, homokba dugnák csak a fejüket, gyáva emberek. Komolyan inkább élnétek hazugságban? A nő biztos, hogy érzi, hogy valami nincs rendben, csak nem tudja, hogy mi. A másik, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező az első és az utolsó eset. Mi lenne rosszabb, ha valaki megtudja mondjuk 35 évesen, hogy 2 éve csalja a férje, és még van esélye új életet kezdeni, vagy ha 50 évesen tudja meg, hogy 17 éve csalja folyamatosan a férje?
2013. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
76%

ne nézzük már ennyire ostobának a feleséget. azért egy 30as nő nem most jött a falvédőről, szerintem nagyon is tud a férje kis kalandjairól. valamiért kényelmes neki az az élet amit él, és nincs kedve borítani.

honnan tudhatjuk, h neki nincsenek titkos randijai? mert ha a férjecske ilyen sűrűn eljárkál, akkor az asszonynak is marad egy kis szabadideje a kellemes dolgokra.


kérdező: ne írj levelet a nőnek, ne mássz bele a családi életükbe. oké, át lettél vágva egy csöppet, de mint írtad nem szenvedtél nagy lelki sérüléseket emiatt, szóval csak úgy poénból nem kéne botrányt robbantani.

2013. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
75%
Azért ne gyártsunk már elméleteket, hogy a feleség is biztos csalja a pasit, mert túl sok szabadideje marad.. Szerintem ezt gondold át még egyszer.
2013. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező,lehet.hogy pont azért írkál szívecskét,mert így akarja mutatni, hogy minden oké velük, szereti a férjét és "nem engedi át" Lehet,hogy tud a kalandról, lehet,hogy nem.

Én nem világosítanám fel róla, pláne, ha a pasitól nem akarok már semmit.

Nagyon irritál a bosszúálló, kavaró szerető szerepe....


Ha nem tudja, azért,ha meg tudja, úgyse változik semmi, egy kalandért nem borítja fel a házasságát...

De ez csak az én véleményem.


Majd írj,hogy döntöttél....

2013. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
22%
pf én s tudni szeretném,nagyon nem lenne jó ha egyszer a nemi gondozotól tudnám meg mi a hányás...
2013. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
53%
Volt már részem egy éjszakás kalandban,de ilyet sosem tettem,amit te.Aznap reggel véget ért a dolog és nem kerestem rá facebookon,nem kezdtem el rajta lelkizni,hogy ki lehet,mi lehet,többet eszembe sem jutott.Fiatal vagy még a kalandokhoz,ha nem tudod elengedni.Te egy éjszaka voltál,akkor a tiéd volt,most már nincs hozzá közöd.Ha minden kalandodat ilyen kutakodással és hetekig tartó lelkizéssel akarod megélni,akkor inkább ne legyél dugó partner.Keress egy olyan embert,aki felvállal és nem kell utána sóvárognod.
2013. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
43%
"Te egy éjszaka voltál,akkor a tiéd volt,most már nincs hozzá közöd." -> Akkor se volt és akkor sem volt a Kérdezőé,most ezt megtudta, épp ez böki a csőrét.Egyébként mindenben igazat adok 28-nak is.
2013. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
51%

Súlyosak a szövegértési zavarok :)

hagyd a fenébe kedves kérdező..és nem vagy K..va ezt sokan bevesszük egyszer kétszer hogy csak a gyerekek miatt stb..

2013. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!